Samsung Galaxy Zegarek 3: czy możemy spodziewać się ogłoszenia wkrótce?

samsung-galaxy-watch-active-3-wearable-smartwatch

Samsung Galaxy Zegarek 3 zostaną ogłoszone wkrótce i możemy powiedzieć, że jesteśmy pewni, że będzie to kolejne urządzenie do noszenia na rynku wydane przez południowokoreańską firmę technologiczną. Po kilku wyciekach i zwiastunach w Internecie ujawniono kolejny obraz urządzenia pokazujący go w dwóch kolorach.

Najnowsze renderowanie pokazuje smartwatch w dwóch kolorach: czarnym i antycznym różu. Zdjęcie to sugeruje Galaxy Zegarek 3 może zostać ogłoszony w środę 22 lipca. Zdjęcie przedstawiające urządzenia różni się od wariantów brązu i czerni pokazanych przez Evana Blassa (@evleaks) jakiś czas temu. Można powiedzieć, że smartwatch jest zgodny z detalami wydanymi w przeszłości: dwoma większymi przyciskami, ramkami z obrotem fizycznym i zszytymi skórzanymi paskami.

Samsung Galaxy Zegarek 3, ujawniono dwa kolory ubrań

Wygląda na to, że rendering może zostać uznany przez Samsung za oficjalny. 22 na zegarze może być data premiery. Oznacza to, że nie zobaczymy prezentacji odzieży do noszenia na imprezie Samsung Unpacked 2020 w sierpniu.

Wcześniejsze wprowadzenie zostało już wspomniane w przeszłości, więc może stać się rzeczywistością. Należy jednak pamiętać, że nie ma jeszcze oficjalnych szczegółów, a wszystko to należy wziąć z odrobiną soli. Wiele zdjęć wyciekło przed uruchomieniem i możemy spodziewać się więcej w oficjalnej komunikacji.

Imię Galaxy Zegarek 3 zostało już potwierdzone certyfikatem. Projekt, specyfikacje i funkcje zostały ujawnione. Zegar można również wprowadzić razem z Galaxy Buds Live i, jeśli pamiętasz, Samsung Galaxy Zegarek 3 pojawił się na oficjalnej stronie wsparcia marki, a później został usunięty.