Samsung ISOCELL Bright HMX 108 megapikselowy aparat ogłasza smartfona

Samsung ISOCELL Bright HMX

Samsung właśnie ogłosił najpotężniejszy aparat smartfona na świecie, Samsung ISOCELL Bright HMX, i jest wyposażony w 108 megapikseli. Samsung współpracował z Xiaomi nad tym nowym aparatem.

To pierwszy aparat do smartfona z ponad 100 megapikselami, Samsung powiedział, że aparat został zaprojektowany do robienia dobrych zdjęć przy słabym świetle.

„W przypadku ISOCELL Bright HMX Xiaomi i Samsung ściśle ze sobą współpracowały, od wstępnego etapu koncepcyjnego do produkcji, w której produkowano innowacyjny czujnik obrazu 108Mp. Bardzo się cieszymy, że teraz można zaprojektować rozdzielczość obrazu, która wcześniej była dostępna tylko w niektórych wysokiej klasy aparatach DSLR smartphones„Powiedział Lin Bin, jeden z założycieli i prezes Xiaomi. „Kontynuując naszą współpracę, oczekujemy nie tylko zapewnienia nowej jakości mobilnego aparatu, ale także platformy, na której nasi użytkownicy mogą tworzyć unikalne treści”.

„Samsung nadal wprowadza innowacje w logice pikseli i technologii, aby projektować nasze czujniki obrazu ISOCELL, aby uchwycić świat tak blisko tego, co widzą nasze oczy”, powiedział Yongin Park, wiceprezes działu czujników w Samsung Electronics. „Ściśle współpracując z Xiaomi, ISOCELL Bright HMX jest pierwszym komórkowym czujnikiem obrazu, który zawiera ponad 100 milionów pikseli i zapewnia niezrównane odwzorowanie kolorów oraz oszałamiające szczegóły dzięki zaawansowanej technologii Tetracell Plus i ISOCELL Plus”.

Więcej informacji o nowym aparacie do smartfona Samsung ISOCELL Bright HMX 108 megapikseli można znaleźć pod poniższym linkiem.

Źródło Samsung

Najnowsza oferta gadżetów naukowych