Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Samsung obiecał i dostarczył! Aplikacje na Twoim smartphones nie wyświetlać reklam

Jedną z ostatnich obietnic Samsunga było zlikwidowanie czegoś, czego użytkownicy nie chcą. Mówimy o reklamach umieszczanych cyklicznie w oficjalnych aplikacjach, a nawet w takich obszarach, jak ustawienia Androida.

Koreańska marka zobowiązała się do wyeliminowania tego elementu ze swoich aplikacji i wszystko wskazuje na to, że dostarczyła to, co obiecała. Oficjalne aplikacje nie zawierają już żadnych reklam, dzięki czemu są czystsze.

Reklama Samsung smartphones aplikacje użytkownika

Reklama w niechcianych aplikacjach

Pomimo tego, że użytkownicy nie lubią tego, niektóre marki decydują się na zarabianie smartphones które sprzedają z reklamą. Nie zawsze jest to dyskretne i okazuje się zbyt oczywiste podczas korzystania z smartphones.

Jeśli taki scenariusz jest widoczny np. w Xiaomi, Samsung również zdecydował się na to rozwiązanie. Po wielu skargach użytkowników marka zapewniała użytkowników, że wkrótce zniknie, bez konkretnej daty.

Samsung dotrzymał obietnicy

Teraz i z czego zostało ujawnionie na forum marki reklama ta zostanie usunięta przez markę, a tym samym nie będzie już wyświetlana. Jest to ustawienie, które zostało zastosowane po stronie serwerów Samsunga i jako takie nie wymaga żadnych aktualizacji.

Tak więc, z tego, co zostało ujawnione, aplikacje takie jak Samsung Pay, Samsung Health i inne marki straciły górny baner z tą reklamą. Zapewne jeszcze pojawią się pewne elementy, ale propozycje Samsunga będą znacznie bardziej dyskretne.

Użytkownicy nie muszą aktualizować smartphones

Będąc aktualizacją po stronie serwera firmy Samsung, użytkownik nie powinien podejmować żadnych działań. Mimo to, a jeśli ta reklama jest nadal obecna, zaleca się użytkownikom zamknięcie aplikacji lub ponowne uruchomienie smartphones.

Był to element, którego użytkownicy smartphones od Samsunga narzekał. Marka zobowiązała się do wyeliminowania tej reklamy i spełniła, będąc dniem 1 Październik znak na ten cel. Użytkownicy muszą po prostu korzystać z aplikacji i jak najlepiej wykorzystać to, co oferują.

Rekommenderad:  Przybył Snapdragon 8 Gen 1, SoC firmy Qualcomm dla najlepszych Androidów 2022 r.

Table of Contents