Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Samsung ogłasza sukces sprzedaży nowego Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3

Samsung stawia na nowe Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3 to było wspaniałe. Marka skoncentrowała swoją ofertę na tych nowościach smartphones składane i uczyniły je najpotężniejszymi i najbardziej rozwiniętymi, jakie mają do zaoferowania na rynku.

Oczekiwania co do jego sprzedaży były bardzo wysokie i pojawiły się wątpliwości co do przyjęcia tych nowych smartphones. Sprzedaż wskazywała na sukces i teraz Samsung przyszedł pokazać to z liczbą sprzedaży w swoim kraju.

Samsung Galaxy Z Fold 3  Z Odwróć 3 smartphones

Początkowe numery sprzedaży nowego Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3 pokazał, że te smartphones mieli mieć jedną adopcję. Bariera miliona sprzedanych urządzeń zostałaby przekroczona w Korei Południowej i posłużyła jako przykład tego, czego oczekiwano dla reszty planety.

Pokazała to sama przedsprzedaż z bardzo interesującymi liczbami, które stworzyły dobre perspektywy na przyszłość. Teraz, dzięki konkretnym danym, Samsung ujawnił dane dotyczące sprzedaży tych nowych smartphones.

Który zostało ujawnionie pokazały, że marka potrzebowała tylko 39 dni, aby osiągnąć cel 1 miliony Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3 sprzedany. Tę wartość spełniły tylko dwa kultowe modele, a mianowicie Galaxy Note 10 i Galaxy S8.

Pod względem sprzedaży są one nierównomiernie podzielone między dwa prezentowane na rynku modele. O Galaxy Z Odwróć 3 osiągnął największy sukces, osiągając 70% sprzedaży. Najważniejszymi czynnikami były niższa cena i atrakcyjność dla młodszego grona odbiorców.

Samsung Galaxy Z Fold 3  Z Odwróć 3 smartphones

To właśnie w tej młodszej grupie odbiorców znajduje się większość sprzedaży. Około 54% kupujących Galaxy Z Odwróć 3 byli albo pokoleniem Y, albo pokoleniem Z, dodała firma.

Liczby te są doskonałym wskaźnikiem tego, co rynek wprowadzi globalnie do nowości smartphones od Samsunga. Nie oczekuje się, że marka ujawni globalne dane, ale przykład niektórych rynków potwierdzi to, co Korea teraz ujawniła Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3.