Samsung Screen Protector Galaxy S11 potwierdza podobieństwa z Galaxy Uwaga 10

Zbliża się światowa prezentacja Samsunga Galaxy S11, który będzie jednym z najbardziej oczekiwanych szczytów w przyszłym roku. Było kilka plotek i przecieków, z których ostatnia pokazuje wygaszacz ekranu i potwierdza podobieństwa z Galaxy Uwaga 10.

W związku z tym nie stoimy w obliczu ewolucji standardów Samsunga. Jednak Galaxy S11 obiecuje wprowadzić dobry poziom innowacji… Zwłaszcza w aparacie!

Wygaszacz ekranu Samsung Galaxy S11 potwierdza podobieństwa z Galaxy Uwaga 10

Samsung już pracuje nad kolejnym high-endem tej linii Galaxy. Jak to zwykle bywa, na początku roku południowokoreańska firma wprowadza na rynek coś, co będzie jednym z najbardziej zaawansowanych smartphones na rok 2020.

Wiele szczegółów na temat tego smartfona zaczyna być znane: od kamer, po ekran … przechodząc przez projekt! A jeśli chodzi o ten element, mamy więcej wiadomości.

Było już zaawansowane, że Galaxy S11 prawdopodobnie podzieli ramkę przedniej kamery z Galaxy Uwaga 10. Ta plotka została teraz wzmocniona dzięki nowym informacjom udostępnionym przez użytkownika. @UniverseIce w Twitter!

Słynący z ostrych plotek i wycieków informacji, którą szerzy, wszechświat Lodu tym razem zaskoczył swoich zwolenników wygaszaczem ekranu przyszłego Samsunga. Galaxy S11! Wyraźnie widać lokalizację przedniej kamery znaną osobom, które śledzą katalog smartphones od Samsunga.

Co więcej, ten wygaszacz ekranu, który został teraz wydany, wciąż prowadzi nas do super cienkich krawędzi smartfona! Prąd Galaxy S10 ma już ekran zajmujący większość panelu przedniego… Jednak jego następca wydaje się przenosić tę rzeczywistość na wyższy poziom!

Samsung Screen Protector Galaxy S11 potwierdza podobieństwa z Galaxy Uwaga 10 1

Oprócz tego ten teraz udostępniony wygaszacz ekranu spełnia obrazy komputerowe, które zostały wcześniej pokryte. Istnieje więc wiele źródeł wskazujących na ten projekt Galaxy S11

Co sądzisz o przyszłościowym designie Samsunga, biorąc pod uwagę wszystko, co dotychczas znane i zaawansowane? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Wyciek informacji ujawnia jeszcze więcej specyfikacji na temat Samsunga Galaxy S11