Samsung usuwa oglądany film, usuwając „Jack Audio”

Nic dziwnego, że Samsung planuje sfinalizować Audio Jack po uruchomieniu Galaxy S10 Wszystkie wycieki i plotki sugerują, że tak się stanie, co ostatecznie zostało potwierdzone wydaniem. Galaxy Note 10 nocy wczoraj.

Jeśli jednak nie pamiętasz, Samsung opowiedział się wtedy za super funkcjonalnością. Apple usuń go na iPhonie 7 … Nawiasem mówiąc, koreański gigant przybył tak, jakby jutro nie było, wskazując na swojego rywala, jednocześnie obstawiając klasyczne wejście na „słuchawki”.

A teraz to Note 10 pozostawić swoją funkcjonalność? Co stanie się z filmem? Łatwe … Usunięte, a Twój utwór zostanie całkowicie usunięty!

Co ciekawe, najnowszy komercyjny film do obejrzenia Apple niezbyt stary, ponieważ wystartował zaledwie rok temu, aby towarzyszyć inauguracji Galaxy Note 9 2018 r.

Ale dlaczego Samsung zabił Jack Audio?

Według Samsunga z dwóch bardzo różnych powodów. Najpierw zwiększ pojemność baterii. Po drugie, aby zwiększyć dotykowe sprzężenie zwrotne.

Dlatego dzięki tej decyzji możliwe jest zwiększenie pojemności baterii o 100 mAh, co szczerze mówiąc nie wydaje się zbyt duże. Ale teraz więcej niż to, co Huawei oferuje w P30 Pro. Mogę to tutaj zrozumieć.

Jednak drugi powód wydaje się trochę głupi… W końcu, według Samsunga, dotykowa reakcja wzrośnie z powodu usunięcia otworów Audio Jack. Więc … Ale czy drzwi S-Pen nie są znacznie większe? Czy to jest ciągłe?

W rzeczywistości inni producenci, tacy jak Google, a nawet OnePlus, wykonali świetną robotę, wyjaśniając, dlaczego należy usunąć tę funkcję. Również fakt, że producent usunął wszystkie filmy, okazał się niezbyt dobry … Wyczyszczenie przeszłości nie kończy się na tym.

Poza tym, co o tym sądzisz? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej.

Wideo