Samsung wprowadza nowy Galaxy C 41

Nowa pozycja dla rodziny Galaxy Ekran zawiera wyświetlacz Super AMOLED Infinity-U, cztery kamery (trzy z tyłu i jedną z przodu), akumulator 3500 mAh, szybkie ładowanie 15 W i szereg specyfikacji zapewniających doskonałą wydajność w tej cennej klasie. “Linia Galaxy Jose Correia, dyrektor marketingu Mobile Iberian Product mówi: „Odniósł prawdziwy sukces wśród naszych użytkowników i nadal inwestujemy w rozwój nowego sprzętu, który jest łatwo dostępny, ale bez uszczerbku dla jego wydajności”.

za Samsung Dzisiaj ogłoszono wprowadzenie nowego urządzenia mobilnego Galaxy A41, który zawiera znaczne ulepszenia pod względem innowacji w porównaniu do swojego poprzednika, Galaxy C 40. Nowy element rodziny Galaxy Ekran zawiera wyświetlacz Super AMOLED Infinity-U, cztery kamery (trzy z tyłu i jedną z przodu), akumulator 3500 mAh, szybkie ładowanie 15 W i szereg specyfikacji zapewniających doskonałą wydajność w tej cennej klasie.

Linia Galaxy Odniósł prawdziwy sukces wśród naszych użytkowników i wciąż inwestujemy w rozwój nowego sprzętu, który jest łatwiejszy, ale bez uszczerbku dla jego wydajnościMówi Jose Correia, Dyrektor Iberian Mobile Product Marketing. „Nowa Galaxy A41 jest doskonałym przykładem tego, jak osiągnąć bardziej pozytywne wyniki, zarówno pod względem produkcji treści, jak i zużycia, za pomocą bardzo małego urządzenia o niższej wartości rynkowejMówi.

Galaxy C 41

Możesz także chcieć wiedzieć:

że Galaxy A41 w pełni wykorzystuje swój kompaktowy format dzięki ekranowi Super AMOLED Infinity-U 6.1 Cal, zapewniający wciągające wrażenia wizualne, które wygodnie mieszczą się w dłoni. Wyposażony w baterię o długości 3500 mAh, A41 jest przeznaczony do pracy przez cały dzień użytkowania, a gdy potrzebujesz naładować, funkcja szybkiego ładowania 15 W pozwoli Ci spędzić mniej czasu na podłączaniu zasilania.

To nowe urządzenie jest wyposażone w potężny zestaw kamer – z tyłu możemy znaleźć zestaw trzech kamer w trybie portretowym, 48-megapikselowy aparat główny i aparat głębinowy 5 Kamera megapikselowa i ultraszeroki dokładnie 8 Megapiksele, pozwalające na więcej otwartych ujęć, a także zdjęć panoramicznych. Z przodu ma aparat 25 MP z funkcją Live Focus, która pozwala użytkownikowi robić oszałamiające selfie i wykonywać wysokiej jakości rozmowy wideo.

że Galaxy A41 ma świetny wygląd i styl; Okrągłe rogi i błyszczące wykończenie zapewniają wygodny chwyt. Ponadto jest dostępny w różnych kolorach z oszałamiającym wzorem z tyłu, dzięki czemu urządzenie wyróżnia się swoim pięknem. A41 będzie dostępny w następujących kolorach: Czarny Pryzmat, Biały Pryzmat i Niebieski Pryzmat.