Samsung wyjaśnia szczegóły dotyczące czujnika 108MP oczekiwanego dla S11

Na początku tego roku po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć o istnieniu tego czujnika. Firma była odpowiedzialna w momencie jej ogłoszenia i wyliczenia ogromnej liczby korzyści.

Jednak do tej pory, pomimo zaskoczenia, nie zostało to tak uwzględnione. Teraz mówi się, że może dotrzeć do nas wcześniej niż oczekiwano przez kolejny flagowy telefon firmy, Samsung Galaxy S11

Dlatego wiele głów zaczęło obracać się w kierunku tak zwanego ISOCELL Bright HMX. Świadomy tego, Samsung otrzymał zadanie stworzenia kompilacji swoich najwybitniejszych funkcji, aby odświeżyć pamięć publiczną dotyczącą tego innowacyjnego czujnika.

Są to jego najbardziej wyjątkowe cechy

Samsung wyjaśnia szczegóły dotyczące czujnika 108MP oczekiwanego dla S11 1

Jedną z rzeczy, które wyróżniają ten czujnik wbudowany w kamery, aby lepiej uchwycić kolory piksel po pikselu, jest jego rozmiar. Zwykle te elementy są zwykle dość małe. Ale ta propozycja Samsunga mierzy się między 1 i 1, 33 cali.

Dzięki temu jego rozdzielczość i absorpcja światła są zwiększone, dzięki czemu stają się znacznie bardziej skuteczne w środowiskach o słabym oświetleniu w porównaniu do innych urządzeń. Jest to uzupełnione obecnością Twojego Smart-ISO. Jest to obecne w wyżej wymienionych środowiskach w celu redukcji szumów i rejestrowania bardziej żywych obrazów. Z drugiej strony w dobrze oświetlonym otoczeniu Smart-ISO obniża swoją intensywność, dzięki czemu kolory są naturalnie pochłaniane, a obraz nie jest zbyt jasny.

Samsung wyjaśnia szczegóły dotyczące czujnika 108MP oczekiwanego dla S11 2

Oprócz tego jakość i szumy obrazów zmniejszają się również dzięki technologii Tetracell, która udaje się łączyć grupy 4 piksele między jednym, zmieniając jego rozdzielczość na 0.8um do 1.6um Wreszcie wyróżnia się także jakością nagrywania wideo w rozdzielczości 6K (6016 x 3384) przy 30 klatkach na sekundę (klatki na sekundę lub klatki na sekundę).

Czego można oczekiwać od ISOCELL Bright HMX?

Biorąc powyższe pod uwagę, jasne jest, że ten nowy czujnik ma na celu konkurowanie z kamerami obecnego sprzętu na rynku i pokonanie ich. Jego 100 milionów pikseli ustanowi nowy standard i podniesie oczekiwany poziom w zakresie obrazów i filmów o wysokiej rozdzielczości. Aby odzwierciedlić wszystkie wyżej wymienione specyfikacje, Samsung wydał ten film z kompilacją:

Mimo to firma milczy, czy użyć tego czujnika w Samsung S11. Ale dzięki ich działaniom moglibyśmy to intuicyjnie zrozumieć.