Samsung zaczyna dostarczać Android Pie i jedną aktualizację interfejsu użytkownika Galaxy Note 9 Użytkownicy w Malezji

Prawie miesiąc po Galaxy S9 i S9 + to mają, Samsung w końcu zdecydował, że to Galaxy Note 9Kolej na aktualizację Androida Pie na naszym rynku. Zawiera także nową implementację One UI, Galaxy Note 9 właściciele w Malezji mogą chcieć sprawdzić dostępność aktualizacji dla swojego urządzenia.

Po aktualizacji jedną z kilku pierwszych rzeczy, które warto sprawdzić, jest systemowy tryb nocny, który można dostosować do własnych upodobań. Poza tym istnieje kilka zmian interfejsu użytkownika, które są na ogół przyjemniejsze dla oka, nawet jeśli mogą trochę przyzwyczaić się.

Samsung zaczyna dostarczać Android Pie i jedną aktualizację interfejsu użytkownika Galaxy Note 9 Użytkownicy w Malezji 1

Aktualizacja jest nieco skończona 15 GB, więc możesz pobrać go przez Wi-Fi lub nieograniczony pakiet danych mobilnych. Jeśli nie otrzymałeś żadnego powiadomienia dotyczącego aktualizacji telefonu, możesz to sprawdzić ręcznie na ekranie Ustawienia.

Nie martw się, jeśli jeszcze nie dostałeś aktualizacji. Odkąd dopiero się zaczęło wdrażanie (to znaczy, o ile nam wiadomo), wkrótce aktualizacja dotrze do Twojego telefonu.