Samsung zaczyna jeden interfejs użytkownika 2 Rollout For Galaxy Seria S10 W Malezji

Mów o wydajności. Niecały miesiąc po tym, jak Samsung ogłosił, że wprowadzi stabilną wersję swojego interfejsu One 2 z systemem operacyjnym Android 10, niektóre malezyjskie Galaxy Użytkownicy S10 już zgłaszają, że ich jednostki już zaczęły otrzymywać aktualizację OTA.

Aktualizacja została podobno wypchnięta na Galaxy Urządzenia serii S10 najpierw w Niemczech, zanim zostaną ostatecznie wdrożone w innych krajach UE. W naszym przypadku nasz test Galaxy Urządzenie S10 + zaczęło otrzymywać aktualizację z powrotem 28 listopada, chociaż należy zauważyć, że nasze urządzenie zostało dostarczone bezpośrednio przez Samsung Malaysia.

Jak dotąd informacje o pierścieniach aktualizacji One UI są zgodne z aktualizacją naszego oprogramowania. Rozmiar aktualizacji jest wymieniony na 1975.20 MB, czyli około 2 GB. Dodatkowo zawiera również najnowsze aktualizacje zabezpieczeń z grudnia.

Jedną z wielu aktualizacji funkcji, które przynosi ta aktualizacja, jest ikona czujnika linii papilarnych telefonu wyświetlana w funkcji Always On Display. Jest to niewielki dodatek do funkcji Always On Display, ale mimo to mile widziana funkcja. Kolejną aktualizacją dołączoną do aktualizacji jest włączenie Android Auto.

Samsung zaczyna jeden interfejs użytkownika 2 Rollout For Galaxy Seria S10 W Malezji 1

W momencie pisania wydaje się, że interfejs użytkownika Samsung One 2 aktualizacja wydaje się działać tylko w przypadku Galaxy Seria S10, a nie seria Note10. W tej chwili Note10 i Note10 + nadal działają w jednym interfejsie użytkownika 1.5 i Android 9.0 Ciasto.

Dzięki Aaron Lee (@ aaronlee1389) dla heads up!