Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi Adobe Lightroom 2018

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi Adobe Lightroom 2018

Po wielu prośbach za pośrednictwem poczty elektronicznej i sieci społecznościowych w końcu udało mi się znaleźć czas na stworzenie infografiki skrótów klawiaturowych Adobe Lightroom, o którą prosiło tak wiele osób.

Nie miałem pojęcia, że ​​Adobe Lightroom jest tak popularny, zwłaszcza wśród wszystkich fotografów, dopóki nie zacząłem otrzymywać e-maili z pytaniem „Gdzie do cholery są skróty klawiaturowe Lightroom!?”

OTRZYMAJ PLAN KREATYWNEJ FOTOGRAFII W CHMURZE JUŻ OD $90,99 MIESIĘCZNIE >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lightroom jest świetny w organizowaniu zdjęć i jest niezbędny w dzisiejszych czasach, w których możemy zrobić nawet tysiąc zdjęć w ciągu jednego dnia! Jest to naprawdę przydatne, ponieważ masz wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu i udostępniasz je na swoim komputerze, w Internecie i na urządzeniach mobilnych.

Dzięki temu zestawowi skrótów klawiaturowych dla Lightroom bez wątpienia przyspieszy to zadania, które normalnie zajmowałyby dwa lub trzy razy więcej czasu przy standardowym dostępie do myszy / poleceń menu.

Jeśli Ci się spodoba, udostępnij go i koniecznie sprawdź ściągawkę Adobe Photographers.

<>

LUB

<< Pobierz plik PDF PRZYJAZNY DO DRUKOWANIA — zużywa mniej atramentu (tak myślę) >>

Udostępnij tę ściągawkę dotyczącą klawiatury Lightroom na swojej stronie!

Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi programu Adobe CC Lightroom

”Adobe

Skróty klawiaturowe Adobe CC Lightroom

Jeśli podobała Ci się ta infografika, koniecznie zapoznaj się z naszymi popularnymi przewodnikami, jak założyć bloga, najlepszym hostingiem WordPress i najlepszym oprogramowaniem do e-mail marketingu.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.

Rekommenderad:  Facebook I Instagram Uruchom kolekcję #BuyBlack Shop