Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi programu Adobe Photoshop 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi programu Adobe Photoshop 2023

Jedną z mocnych stron programu Adobe Photoshop jest szerokie wykorzystanie skrótów klawiaturowych; ale jest ich tak dużo, że trudno je wszystkie zapamiętać. Stworzyłem więc „ściągawkę”, która bardzo ułatwi zapamiętanie ich przy następnym użyciu oprogramowania.

Stworzyłem również gotową do druku wersję A4 ściągawki do Photoshopa, którą możesz pobrać tutaj. Oto moje skróty Lightroom i Bridge.

OTRZYMAJ PLAN KREATYWNEJ FOTOGRAFII W CHMURZE JUŻ OD $90,99 MIESIĘCZNIE >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POBIERZ TĘ GRAFIKĘ W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI PDF

POBIERZ PRZYJAZNĄ DO DRUKU WERSJĘ TEJ GRAFIKI TUTAJ!

Udostępnij tę ściągawkę Adobe Photoshop

Skróty klawiaturowe programu Adobe CC Photoshop

”Adobe


Ściągawka programu Adobe Photoshop

Jeśli podobała Ci się ta infografika, koniecznie zapoznaj się z naszymi popularnymi przewodnikami, jak założyć bloga, najlepszym hostingiem WordPress i najlepszymi platformami do blogowania.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.