Ściągnij Vivo Nex 3 Tapety 5G

Producent smartfonów Vivo jest obecnie na topie, jeśli chodzi o urządzenia bezramkowe. Chiński producent jest jedynym producentem w branży, który stara się bardziej niż inni producenci uzasadnić, że wycięcie i dziura w dotyku są starsze. A propos, Vivo w końcu zdjął okłady Vivo NEX 3 Urządzenie mobilne 5G. Powiedziawszy to, mamy dzisiaj przed tobą 1 Vivo NEX 3 Standardowe tapety 5G w rozdzielczości FHD + (1080 x 2256 pikseli). Dobra, przejdźmy do tapet Vivo NEX 3 5G, a następnie podsumowanie specyfikacji.

Vivo NEX 3 Tapety 5G

Na razie mamy tylko 14 Vivo NEX 3 Tapety 5G do pobrania. Tapeta jest dokładnie taka sama jak w oficjalnym renderowaniu Vivo NEX 3 5G. Uważamy, że tapeta wygląda na abstrakcyjną, fajną, jasną i żywą. W chwili obecnej tapeta wydaje się idealna dla DroidViewerów, aby pochwalić się wyposażeniem AMOLED smartphones.

Ponownie, tapety są odmiany Full HD + o rozdzielczości 1080 x 2256 pikseli. Nie martw się, rozdzielczość Full HD nie jest tak zła, jak wygląda na papierze, w rzeczywistości jest więcej niż wystarczająca do codziennego użytku. W rzeczywistości nie ma to większego znaczenia, jak większość flagowców smartphones które posiadają panele QHD w rozdzielczości FHD poza linią montażową. Uważam, że QHD to tylko marnotrawstwo wytrzymałości i żywotności baterii, mocy obliczeniowej i zasobów. Teraz już wiesz, dlaczego twórcy zmniejszają rozdzielczość ekranu od pierwszego dnia.

Pobierz Vivo NEX 3 Tapety 5G za pośrednictwem dysk Google link poniżej, jeśli chcesz go w prawdziwej chwale (PNG). W przeciwnym razie sprawdź nasze Galeria (JPG).

Ściągnij Vivo NEX 3 Tapety 5G

The Vivo NEX 3 Tapeta zamek błyskawiczny wraz z zapasowymi tapetami każdego z nich Vivo smartfon można pobrać za pomocą poniższych linków. Ponadto zachęcamy do pobrania tapet z każdej innej marki smartfona.

Vivo-NEX-3-5G-Stock-Wzallpapers.zip

Przeglądaj wszystko Vivo-Stock Tapety

Vivo NEX 3 5G: wrażenia na całym ekranie

Wyświetlacz, mikroukład, wirtualne przyciski…

vivo nex 3 Plakat 5g Cały ekran Vivo NEX 3 5G

Nowo ogłoszone i ujawnione Vivo NEX 3 Główną atrakcją 5G jest wyświetlacz AMOLED Waterfall. Jak w, mamy 6.89 ″ Ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080 X 2256 pikseli) (podobnie jak tapeta). Ekran jest wyjątkowo zakrzywiony na krawędziach (prawie 90 stopni) i bardzo bardzo minimalna ramka na górze i na dole. Ten typ projektu pozwolił Vivo aby przełączyć na przyciski dotykowe dla Vivo NEX 3 5G. Firma nazywa to Touch Sense, który naśladuje naciskanie przycisków fizycznych poprzez skomplikowane wibracje.

Mocą obliczeniową zarządza potężny, najnowszy i największy chipset Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Jeśli chodzi o pamięć i pamięć RAM, otrzymujemy jedynie 256 GB pamięci wewnętrznej zarówno na 8 GB, jak i 12 GB wariantów RAM. Niestety nie ma tu gniazda na kartę MicroSD.

Biometrycznie Vivo NEX 3 5G jest wyposażony w czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu.

System kamer

Tam są 3 moduły kamer z tyłu Vivo NEX 3 5G. Po pierwsze, obecny jest czujnik 64 MP (szeroki). Następnie mamy kamerę 13MP (teleobiektyw) zawartą przez strzelankę 13MP (ultrawide). Z przodu znajduje się wysuwany moduł kamery mieszczący pojedynczy 16 MP (f /2.1) moduł do gier selfie.

Przednie i tylne kamery są w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości do 1080p przy 30 klatkach na sekundę i 2160p przy 30 klatkach na sekundę.

Bateria, ładowanie, łączność i system operacyjny Android

Na pokładzie znajduje się duża wbudowana bateria 4500 mAh Vivo NEX 3 5G. NEX 3 5G jest w stanie szybko ładować przy imponującej mocy 44 W. Zgodnie z oczekiwaniami ładowanie odbywa się przez port USB-C.

Jeśli chodzi o łączność, Meizu 16s Pro jest wyposażony w dwuzakresowy Wi-Fi a / b / g / n / ac, Bluetooth 5.0 LE wraz z GPS do nawigacji i usług lokalizacyjnych. ZA 3Gniazdo audio 5 mm jest dostępne pomimo konstrukcji na cały ekran.

The Vivo NEX 3 5G uruchamia się z Androidem 9 Wbudowany system operacyjny Funtouch oparty na torcie.

Pobierz także: Vivo Tapety Nex Stock (16 FHD + Tapety)