Seria iPhone 12 Pro może mieć częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz wraz z ulepszoną baterią, aparatem i wzmacniaczem; Identyfikator twarzy

Seria iPhone 12 Pro może mieć częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz wraz z ulepszoną baterią, aparatem i wzmacniaczem; Identyfikator twarzy 1

Apple podobno w tym roku w swoich modelach Pro będzie oferować częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz. Apple ma już częstotliwość próbkowania dotykowego 120 Hz, która została ogłoszona wraz z iPhonem X w 2017 roku.

Według Maxa Weinbacka, który udostępnił ekskluzywne szczegóły dotyczące serii iPhone’ów 2020 z EverythingApplePro, iPhone 12 Pro (6.1 cali) i iPhone’a 12 Pro Max (6.7 cale) będą miały częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz i przełączą się na 60 Hz, gdy będzie to wymagane w celu wydłużenia żywotności baterii. Na przykład po włączeniu trybu niskiego zużycia energii częstotliwość odświeżania wyświetlacza zostanie obniżona do 60 Hz.

Plotka głosi, że Face ID również w tym roku zostanie uaktualniony. Odblokuje się pod szerszymi kątami wraz z mniejszym czujnikiem Face ID niż seria iPhone 11 Pro. Mniejszy czujnik Face ID zapewni więcej miejsca na wyświetlacz, zwiększając stosunek ekranu do ciała urządzenia, które jest ulepszeniem z serii iPhone 11 Pro ma już ponad 80% stosunek ekranu do ciała.

Według Maxa Weinbacka, czujnik LIDAR z tyłu będzie miał wiele zalet. Poprawi autofokus, tryb portretowy i oczywiście rozszerzoną rzeczywistość. Smart HDR może również otrzymać aktualizację z redukcją szumów w warunkach słabego oświetlenia. Apple może również ulepszyć czujnik zoomu optycznego, który może obsługiwać 3-krotny zoom optyczny zamiast 2-krotnego zoomu optycznego, który został wprowadzony w iPhonie 7 Plus w 2016 roku.

Ponieważ seria iPhone 12 Pro będzie miała wyższą częstotliwość odświeżania i łączność 5G, będzie wymagała większej baterii i wydajnego procesora. Według Weinbacka 6.7 calowy iPhone, iPhone 12 Pro Max będzie miał baterię 4400 mAh, co stanowi prawie 10% wzrost w porównaniu z iPhonem 11 Pro Max, który ma baterię 3969 mAh.

Bądź na bieżąco z najnowszymi Apple wiadomości w Appleosophy i śledź nasz kanał informacyjny Telegram tutaj. Dołącz do społeczności Appleosophy na Telegramie tutaj.