Serwer proxy YTS | Lista najlepszych stron YIFY Movie Torrent Mirror (YTS.ag Unblocked)

yify torrenty filmowe odblokowane witryny serwerów lustrzanych proxy

YTS / YIFY Torrent jest dobrze znany z dystrybucji dużej liczby filmów za pośrednictwem Bit Torrent. Jest to najczęściej odwiedzane strony z torrentami w 2019 roku. Bit Torrent jest jedną z najlepszych firm programistycznych. Służy do udostępniania plików elektronicznych i danych z sieci peer-to-peer (p2p) przez Internet. Jest również uważany za jednego z najszybszych klientów torrent. Udostępnia także oprogramowanie Windows, Mac, Linux, Android i iOS.

Witryny torrentowe mają bardzo wysoką jakość. Format kodowania używany w Yify to x264. Wszystkie najnowsze i stare filmy są dostępne na Yify.

YTS.ag jest również znany jako YIFY Torrents, jest to najlepsze miejsce, aby znaleźć i pobrać darmowe filmy online. Został założony w 2010 roku. Użytkownik musi tylko zadać sobie trud, aby wyszukać i pobrać torrent. Ma świetne filtry do filmów pod względem jakości, roku wydania i oceny. Filmy HD można pobrać w małych plikach i to również za darmo. Yify movies torrent ma wszystkie najwyżej oceniane filmy do pobrania. Czy film nie został znaleziony w Yify? Nie martw się, oznacza to, że film jest zupełnie nowy. Podobnie można pobierać muzykę i inne filmy. Ich jakość wideo jest najlepsza.

YIFY Movie Torrents

Witryny proxy YIFY są tak dobrze zorganizowane i zaplanowane, że każdy może łatwo surfować. Popularne pliki do pobrania są ustawione na początku. Najnowsze filmy do pobrania są dostępne na dole. W 2018 r. Większość pobranych to Marvel kino. Na liście znalazły się także programy telewizyjne, komiksy, talenty pokazujące biografię niektórych zespołów i piosenkarzy, takich jak Lady Gaga i Queen.

Inną zaletą Yify jest to, że pliki można pobrać w dowolnym formacie. Nawet 720 p HD, 1080p full HD i Blu-Ray. Niektóre regiony mają ograniczony dostęp do Yify. Nie martw się, to wtedy proxy Yify odblokowuje się i pomaga użytkownikowi. Jest to ulubiona strona milionów. W ciągu jednego dnia na stronie były miliony wyświetleń. W ten sposób czyniąc yts.ag lider w tej branży. Z tego powodu przeciwko założycielom złożono pozew przeciwko piractwu. Wszystko skończyło się później za obopólną zgodą. Ale powrót był znowu doskonały bez zmiany jakości.

Lista witryn serwerów proxy / witryn lustrzanych YIFY

Serwer proxy / serwer lustrzany YTS URl
yts.ag https://yts.ag/
yify.ac https://yify.ac/
yts.pm https://yts.pm/
www.yify-movies.net http://www.yify-movies.net/
yts.bypassed.in https://yts.bypassed.in/
Filmy YTS http://www.yify-movies.net/
ytss.unblocked.ms https://ytss.unblocked.ms/
YIFY Torrent Proxy http: //https//www.yifytorrent.xyz/
yts.unblocked.gdn https://yts.unblocked.gdn/
yts.unblocked.vet https://yts.unblocked.vet/
yts.unblocked.pub/ https://yts.unblocked.pub/

Strony lustrzane z Serwer proxy Yify znajdują się obok siebie. Ma to na celu zapewnienie indeksu, napisów, strumieni filmów i wielu innych informacji. Istnieje kilka stron lustrzanych i serwerów proxy, do których można uzyskać dostęp do Yify. Tak, użytkownik może korzystać z VPN (wirtualnej sieci prywatnej), aby uzyskać dostęp do YIFY za pośrednictwem proxy YTS anonimowo. Ma napisy do filmów w różnych językach. Witryny proxy są regularnie aktualizowane i utrzymywane bardzo dobrze. Korzystając z niezablokowanych witryn lustrzanych Yts, można normalnie przeglądać.

Jak bezpiecznie odblokować YTS i torrent?

Torrenty można odblokować za pomocą VPN. Czasami, gdy serwery proxy nie działają, VPN jest bardzo przydatne, aby uzyskać dostęp do serwera proxy. W szczególności Nord VPN można wykorzystać do odblokowania Yts, jeśli strony z torrentami są zablokowane. Chroni wszystkie dane i ukrywa adres IP przed wszystkimi. Dotrze do docelowych stron internetowych. Nie będzie w stanie śledzić użytkownika. Co oznacza, że ​​nikt nie widzi osoby robiącej coś online. „Zabij Switch”Funkcja jest bardzo pomocna dla torrentów. Dzieje się tak, ponieważ nawet w przypadku zakłócenia połączenia, Kill Switch identyfikuje to. Yts torrent odblokowany jest jednym z najlepszych do użycia w dowolnym momencie.

O czym należy pamiętać przed wyborem najlepszej sieci VPN

(box title = ”” border_width = ”3″ Border_style = ”dotted” bg_color = ”# dd6a6a” align = ”left”) Zawsze pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem, polityką prywatności, szybkością i przepustowością. Należy dokładnie sprawdzić ochronę przed wyciekami. Zawsze unikaj darmowych VPN dla Torrent. (/ Box)

Jak działa serwer proxy Yify?

Wykonuje te proste kroki,

Wpisz nazwę strony internetowej. ISP (dostawca usług internetowych) przyjmuje żądanie, a następnie łączy użytkownika z potrzebą. Teraz wyświetlany jest rzeczywisty adres IP, który był używany wcześniej. Żądanie online zostaje przekierowane. Żądanie trafia do ISP z komputera. w tym przypadku trafia do serwera proxy Yts, a następnie do docelowej strony internetowej. Podczas tego procesu prawdziwy adres IP jest blokowany i używa tylko adresu IP wybranego do zapewnienia bezpieczeństwa.

Czy potrzebny jest serwer proxy Yify?

Tak, oczywiście, Proxy pozwala na przejście do trybu online z innym adresem IP. Można go idealnie użyć, aby uniknąć śledzenia adresu IP podczas wyszukiwania czegoś w Internecie. Gdy ktoś jest poza krajem i jeśli strona internetowa nie może połączyć się z miejscem docelowym Można uniknąć śledzenia podczas publikowania komentarzy na stronach internetowych.

Możesz także przeczytać:

Serwer proxy jest podzielony na serwer proxy otwarty i serwer proxy odwrotny

(box title = ”” border_width = ”2″ Border_style = ”dotted” bg_color = ”# e8e8e8 ″ align =” left ”)

Otwórz serwer proxy: Ten typ proxy Yts może być łatwo dostępny dla każdego. Jest on dalej podzielony na „Anonimowy serwer proxy” i „Przejrzysty serwer proxy”. Dostępne są miliony otwartych serwerów proxy.

Anonymous Proxy: Ten serwer proxy ujawnia serwer, ale adres IP jest ukryty.

Przezroczysty serwer proxy: Pokazuje to tożsamość pierwszego adresu IP, wyświetlanego za pomocą nagłówków HTTP.

Odwrotne proxy: Odwrotny serwer proxy to kolejny typ wyświetlany na normalnym serwerze. Żądanie jest przekazywane do wielu serwerów. Ale wynik zwraca się tak, jak z prawdziwego serwera. Zatem nie pozostawiając pojęcia o rzeczywistości. (/pudełko)

Top 5 Alternatywy YTS

Kickass Torrents: To jedna z najlepszych alternatywnych stron z torrentami YTS. Został uruchomiony w 2008 roku. Ta strona rozwija się z dnia na dzień. Ma dobrze zorganizowany system list. Istnieje również opcja żądania, aby poprosić o potrzebny torrent. Dobra recenzja Kickassa to dobra wiadomość dla użytkowników.Wapno Torrenty: Ta strona pokazuje przepustowość i czas potrzebny na pobranie torrenta. Yify nie musi być odblokowany, jeśli używany jest Lime Torrent.The Pirate Bay: Witryna przypomina stronę wyszukiwania Google. Jest uważany za jeden z najstarszych.1337x: Nazwa wygląda bardzo fantazyjnie. Oznacza „elitę” lub „leet”, co w rzeczywistości oznacza „porcję”. Można go pobrać przez Bit Torrent i ma bardzo dużą bazę danych.Torrentsz2.eu: Ta strona zbiera torrenty ze wszystkich stron torrentów. Użytkownicy mogą znaleźć wszystko na tej liście witryn proxy. Dlatego nazywany „ojcem chrzestnym” wszystkich stron z torrentami.

Wniosek – Yify Proxy

Yts torrent zapewnia nam wysokiej jakości filmy z Hollywood, Bollywood. Celem serwerów proxy jest głównie ukrycie adresu IP i bezpiecznego połączenia. Teraz Torrent chroni wszystko. Użytkownik musi pamiętać o regionie, w którym odbywa się torrentowanie.

Zdecydowanie jest to bardzo bezpieczne, sprawdzone i sprawdzone przez Google Transparency. Ma to na celu uniknięcie piractwa i naruszenia praw autorskich. Aby to zrównoważyć, korzystanie z VPN jest bezpieczne i stanowi lepszy pomysł. Chociaż było kilka prób zamknięcia proxy Yify.

Nadal jest dla nas, nie rezygnując z najlepszych cech. Zachowując wszystkie te wspaniałe funkcje, można powiedzieć, że odblokowanie Yts.ag Torrent jest najlepsze. Jest to nie tylko pomocne, ale służy do wszystkich naszych celów za jednym razem.