Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

„Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później” Błąd PUBG [Fixed]

Masz dość wyświetlania komunikatu „Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później”, gdy chcesz zagrać w PUBG? Nie jesteś sam, wielu graczy PUBG napotyka obecnie ten problem. Dzisiaj omówimy kilka metod rozwiązania tego problemu, a po ich wykonaniu nie będziesz regularnie napotykać tego problemu …

Gracze Unkown Battlegrounds, znani również jako PUBG, są obecnie najpopularniejszą grą Battle Royale, przepraszam Fortnite. Osobiście też dużo gram w PUBG, ale wersja mobilna, choć ma swoje problemy, jest bardzo uzależniająca. Ale aby uzyskać najlepszą jakość PUBG, uważam, że należy zagrać w wersję Steam gry.

Od jakiegoś czasu gram w wersję na PC i mam problem, z którym często się spotykam. Jest to błąd „Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później”, który wielokrotnie działa mi na nerwy. Niepokojony tym problemem odwiedziłem wiele forów, stron i w końcu znalazłem dobre rozwiązania tego problemu.

Po zastosowaniu tych metod problem ten prawie nie istniał. Zanim przejdziemy do rozwiązań, powinieneś wiedzieć, dlaczego pojawia się ten problem. Tak więc przed przedstawionymi metodami jest kilka powodów, dla których błąd PUBG jest zbyt zajęty…

Powody, dla których serwery PUBG są zbyt zajęte

SERWERY PUBG SĄ ZA ZAJĘTE

Wiele osób z tego samego regionu

Jest to jeden z głównych powodów, dla których podczas gry PUBG pojawia się błąd „Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później”. Serwery są tworzone w taki sposób, że mogą obsłużyć tylko ograniczoną liczbę graczy w danym momencie. Załóżmy, że grasz w godzinach szczytu, takich jak niedziele, wieczory lub w nocy.

To są czasy, gdy w grę gra zbyt wiele osób. Możliwe jest, że z powodu wielu osób grających w tym samym regionie serwery nie mogą sobie z tym poradzić. Chociaż jest to rzadkie, może się zdarzyć w dowolnym momencie.

Serwery przechodzące do konserwacji

Innym możliwym powodem błędu „Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie” jest to, że deweloperzy mogą aktualizować grę. Aby zaktualizować grę, muszą przełączyć ją w tryb konserwacji. Gracze są jednak wcześniej powiadamiani o jakiejkolwiek konserwacji serwera.

Niska prędkość Internetu

Jest to najczęstszy powód – błąd serwerów jest zbyt zajęty. Możesz tego nie zauważyć, ale może występować problem z połączeniem internetowym. Przez większość czasu, gdy gram przy słabym połączeniu internetowym, dostaję różnego rodzaju błędy. Aby grać w tę grę, potrzebujesz stabilnego połączenia z Internetem.

Rekommenderad:  YouTube Uderzył Fire TV podczas Prime Video Landing na Chromecast i Android TV

6 Metoda pracy Aby naprawić „Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później” Błąd na PUBG

Przede wszystkim spróbuj ponownie połączyć

Tak więc, gdy pojawi się błąd „Serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później”, zobaczysz, że jest duży Rpołączenie econnect przycisk. Jeśli przypadkiem zapomniałeś o kliknięciu na to, zrób to jeszcze raz. Może to zabrzmieć głupio, ale są chwile, kiedy ludzie zapominają o tym i szukają bardziej złożonych poprawek.

Kto wie, tylko jedno naciśnięcie przycisku ponownego połączenia może rozwiązać Twój problem. W przypadku próby nawiązania połączenia kilka razy, jedynym wyjściem byłoby skorzystanie z poniższych poprawek.

Uruchom ponownie grę i połączenie internetowe

Są chwile, w których gra i połączenie internetowe mogą być przyczyną „Serwery są zbyt zajęteBłąd „PUBG. Jak powiedziałem w powyższej metodzie, Internet jest jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli chcesz grać w tę grę bez żadnych problemów. Gra czasem też działa dziwnie.

Możesz ponownie uruchomić grę lub połączenie internetowe pojedynczo lub możesz je zamknąć i uruchomić. Zależy, czasami zacznie działać zaraz po ponownym uruchomieniu Internetu lub po ponownym uruchomieniu gry. Więc spróbuj, dopóki nie zadziała. Jeśli to nie działa, wypróbuj inne metody.

Sprawdź modem pod kątem możliwych problemów

Oprócz sprzętu i połączenia internetowego inna możliwa przyczyna może być taka, że ​​modem nie jest prawidłowo podłączony do Internetu, dlatego gra nie mogła się poprawnie uruchomić. I wtedy zobaczysz, że serwery są zbyt zajęte, spróbuj ponownie później problem w PUBG.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zresetować modem, wyłączając go i włączając. Naprawi to problem z powodu złego połączenia z Internetem. Możesz także nacisnąć niewielki otwór resetowania z tyłu modemu, będzie to bardzo skuteczny sposób na zresetowanie go. Wielu graczy zgłosiło, że zresetowanie modemu rozwiązało problem.

Wyłącz ustawienia proxy w Windows 10

Innym powodem, dla którego możesz napotkać ten problem, mogą być ustawienia serwera proxy. Wszystko, co musisz zrobić, to wyłączyć ustawienia serwera proxy i sprawdzić, czy wszystko się ułoży.

Oto kroki, które musisz wykonać –

  1. Iść do Windows Wyszukaj i po prostu wpisz "Pełnomocnik".
  2. Wyświetli opcje zmiany ustawień proxy. Jeśli tak się nie stanie, kliknij Szukaj. Kliknij Otwórz, jest tuż poniżej zmiany ustawień proxy.
  3. Tutaj zobaczysz zarówno ręczne, jak i automatyczne opcje proxy. Musisz tylko wyłączyć -> automatycznie wykryć opcje. Będzie to działało w ramach Automatycznej konfiguracji proxy i będzie korzystało z serwera proxy, który jest objęty Ręczną konfiguracją proxy.
Rekommenderad:  Prezent: zdobądź darmową kopię motywów WordPress z ...

Po zastosowaniu tych ustawień ponownie uruchom PUBG. Są szanse, że nie zobaczysz tego błędu ponownie. Przejdźmy teraz do następnej metody.

Wyłącz zaporę na komputerze

Znalezienie podstawowej przyczyny błędu serwerów PUBG nie jest łatwym zadaniem i musimy przyjrzeć się wszelkim możliwym przyczynom, które mogłyby zakłócać twoje wrażenia z gry. Wiele razy zapora na twoim komputerze może być z tego powodu. Może to blokować dostęp gry do serwerów, więc musimy ją tylko wyłączyć.

Chociaż korzystanie z zapory ogniowej jest korzystne, jest to ważna część obrony systemu. Ale jeśli jest to powód, dla którego nie możesz grać w żadną grę, nie byłoby wiele korzyści z jej utrzymania. Oczywiście nie będziesz robić szalonych rzeczy po wyłączeniu zapory. Jesteś?

Jeśli martwisz się wyłączeniem zapory komputera, możesz ją włączyć po uruchomieniu gry. Włączenie zapory zajmuje tylko 10 minut.

Oto jak łatwo wyłączyć zaporę na Windows PC –

  1. Otwórz Panel sterowania. Wybierz System i zabezpieczenia.
  2. Następnie wybierz Windows Defender Firewall.
  3. Na pasku bocznym po lewej stronie zobaczysz – Turn Windows Defender Firewall On lub Off. Kliknij tę opcję.
  4. Sprawdzić Wyłączyć Windows Obrońca pod wszystkimi ustawieniami sieci. W końcu naciśnij OK.

Upewnij się, aby zamknąć te aplikacje

Istnieje kilka aplikacji, które powodują problemy podczas uruchamiania ich za pomocą Steam. Powinieneś zamknąć te aplikacje, jeśli nic więcej nie działa dla Ciebie –

1. Programy antywirusowe

Chociaż nie można zaprzeczyć, że antywirusy zatrzymują ogromne ilości złośliwego oprogramowania, ale niektóre z nich blokują także identyfikator klienta Steam lub nie pozwalają Steam otrzymywać aktualizacji i łączyć się z serwerami z twojego komputera. Niektóre z antywirusów, o których wiadomo, że to robią, to – Avast, Norton, AVG itp.

Podczas gry należy wyłączyć antywirusy. Po zakończeniu gry możesz je ponownie uruchomić. The Windows Defender jest świetny sam w sobie, jeśli jesteś sfrustrowany programami antywirusowymi, które spowalniają Twój komputer. Musisz być bardzo ostrożny podczas surfowania w sieci.

2. VPN

Czy korzystasz z VPN na swoim komputerze? Istnieje mnóstwo świetnych takich jak TunnelBear, NordVPN itp. Do niektórych prac prywatnych, ale czy są one ważne podczas grania w jakąkolwiek grę? Uważamy, że nie są!

Rekommenderad:  Xiaomi Mi Band 5: reka bentuk dilancarkan

Jeśli używasz VPN, a następnie uruchomisz Steam, uniemożliwi to klientowi Steam połączenie z głównymi serwerami. Jasne, czasem działa to na szczęście, ale czy jesteś gotów się założyć, że zadziała za każdym razem bezbłędnie?

Podczas grania w PUBG należy wyłączyć dowolną sieć VPN, ponieważ do uzyskania najlepszych wrażeń potrzebne jest stałe połączenie z Internetem. Jeśli więc korzystasz z VPN, przestań!

3. Klienci P2P (Peer-to-Peer) lub oprogramowanie do udostępniania plików

Jeśli używasz klientów P2P, takich jak Skype, Discord itp. Dla czatu głosowego, który następnie zatrzymujesz. Powodem jest to, że zużywają dużo danych, co może być przyczyną braku możliwości połączenia gry z serwerami. To samo dotyczy klientów BitTorrent. Jeśli ich używasz, po prostu je zamknij.

Końcowe przemyślenia…

To były niektóre metody, za pomocą których można naprawić błąd serwerów PUBG. Są to jednak tylko tymczasowe poprawki, ponieważ nie ma trwałego rozwiązania tego problemu, ponieważ zależy to od wielu powodów. Przyczyną tego problemu jest wiele czynników.

Możesz naprawić wszystko od końca, ale co możesz zrobić od końca twórców gry? Jeśli serwery nie mogą odtąd poradzić sobie z tym problemem, musisz po prostu pomodlić się o rozwiązanie tego problemu. Żartuję, użyj powyższych metod, które działają przez większość czasu i potrzebujesz naprawdę pecha, aby wszystkie z nich nie działały.

Która metoda działała dla Ciebie? Nadal masz do czynienia z tym problemem? Czy znasz inną metodę rozwiązywania problemów z serwerami PUBG? Daj nam znać w komentarzach poniżej…