Sezon Castlevania 3 – Właśnie wtedy nadchodzi nowy sezon …

Pora roku 3 z Castlevania za rogiem, ponieważ wróci do Netflix za niecały miesiąc. Chociaż nie wiemy dokładnie, co wydarzyło się w ostatniej części serii, wiemy, że trafi ona na usługi przesyłania strumieniowego 5 Marzec, i że będzie mnóstwo akcji wampirów z anime, które można nałożyć na kły.

Podczas sezonu 2 niewielka zmiana w grze, wraz z rzekomą śmiercią Draculi, czy mogłabyś kiedykolwiek Proste zabić Draculę? – Netflix Twitter data uruchomienia konta w Twitter wraz z nowymi plakatami na nadchodzący sezon. Patrz poniżej.

W kwietniu 2019 r. Seria Netflix została zaktualizowana do trzeciego sezonu, zaledwie kilka dni po premierze sezonu. 2. W tym nowym sezonie pojawi się wiele nowych postaci, niektóre znane, a niektóre nie. Carmilla powróci i nadal będzie rosła do władzy po śmierci Draculi. Wrócił również Trevor Belmont, główny bohater serialu.

Oficjalne streszczenie sezonu 3 Mówi: „Trevor Belmont, ostatni ocalały z jego domu, nie jest już sam, a on i jego niegodni koledzy biegają, aby znaleźć sposób na uratowanie ludzkości przed wyginięciem z rąk bolącego Draculi i jego kolegi. Złowroga rada wampirów. ”

Pora roku 3 Będzie składał się z 10 odcinków i zaprezentuje wielu twórców poza sezonem. 2. Powróci reżyser Sam Deats, scenarzysta / producent wykonawczy Warren Ellis oraz producenci wykonawczy Adi Shankar, Fred Seibert i Kevin Kolde.

Sezon Castlevania 3 przejdzie do Netflix na 5 Marzec Jest to jedno z kilku przyszłych wydań, a bardziej bezpośrednie to wydawnictwo Locke and Key, które ukażą się teraz.

Ujawnienie: ViacomCBS jest spółką dominującą GameSpot.