Shopify staje się silnym rywalem Amazon po sojuszu z Walmartem

Shopify, kanadyjska platforma e-commerce, zawiera transakcje z dużymi firmami takimi jak Facebook i Walmart, aby rozszerzyć swoje możliwości płatności, w ten sposób firma stałaby się rywalem dla giganta Amazon.

W ubiegły poniedziałek Walmart ogłosił otwarcie swojego rynku dla komercyjnych klientów Shopify, który ma obecnie ponad milion, co stanowi znaczący postęp, ponieważ dołącza do bazy klientów sklepu detalicznego, która ma obecnie około 120 milionów. odwiedza co miesiąc. W ten sposób połączenie obu firm pozwoli sklepom elektronicznym Shopify być bliżej klientów Walmart i odwrotnie.

Rozpoczynając tę ​​integrację z Shopify, koncentrujemy się na małych i średnich firmach z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, których asortyment uzupełnia nasz i mamy doświadczenie w przekraczaniu oczekiwań klientów.

Ponadto w swoich funkcjach Shopify obejmuje możliwość dodawania wskazówek podczas zamawiania w restauracji. Wśród zalet sojuszu z Shopify użytkownicy będą mogli zarządzać zapasami, zamawiając Shopify. Platforma automatycznie synchronizuje produkty handlowców z Walmart.com.

Klienci będą mogli również edytować ogromną listę produktów, oszczędzając czas dla handlowców, którzy będą mogli edytować warianty produktów wśród innych atrybutów. Walmart zauważa, że ​​klienci będą płacić opłaty za polecenie tylko przy sprzedaży.

W ten sposób Walmart kontynuuje rozszerzanie swoich funkcjonalności, podobnie jak Shopify, co zwiększa swoje sojusze poprzez dodawanie Facebook w twoim portfolio klienta.

Gigant mediów społecznościowych skomentował w zeszłym miesiącu swoje zamiary współpracy z platformą Shopify, a także z innymi firmami zajmującymi się handlem elektronicznym, z zamiarem uruchomienia Facebook Sklepy, Twój nowy rynek zakupów online.