ShowBox Alternative 2019: ponad 15 najlepszych darmowych aplikacji, takich jak ShowBox APK

Odkąd wiadomość o smutnej śmierci ShowBox rozpowszechniła się wśród fanatyków filmowych, królestwo darmowego streamingu wyglądało ponuro i nieszczęśliwie. Showbox to znana platforma do strumieniowego przesyłania nieograniczonej liczby filmów HD smartphones i komputer stacjonarny za darmo. Ostatnio aplikacja nie działa lub jest niedostępna w kilku krajach na całym świecie z powodu gwałtownego ruchu. Dobrą wiadomością jest to, że nadal możesz uzyskać dostęp do całego repozytorium treści Showbox za pośrednictwem świetnych Showbox Alternatywne aplikacje.

Jeśli szukałeś alternatyw na Reddit lub Facebook przerwijcie misjonarzy dla tych fajnych aplikacji, takich jak ShowBox 100% za darmo i zapewnia wciągające wrażenia strumieniowe. Co więcej, są one dostępne na obu urządzeniach Android i iPhone! Bez zbędnych ceregieli zacznijmy.

Najlepsza alternatywa ShowBox 2019: 15+ aplikacji takich jak APK ShowBox

1) Czas Popcornu

alternatywa showbox

Dzięki obsłudze zarówno Androida, jak i iOS, czas Popcorn jest jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji, w których możesz przesyłać strumieniowo i pobierać mnóstwo bezpłatnych filmów HD. Pomaga to ulepszyć interfejs użytkownika Popcorn Time według zachcianek i rozkoszować się tym samym starym wciągającym doświadczeniem w stylu Showbox.

Co więcej, Popcorn Time zapewnia także napisy w wielu językach, aby przyciągnąć różnorodną grupę użytkowników! Podsumowując, jest to jedna z najlepszych alternatywnych aplikacji showbox, która przypomina nam czasy APK Showbox.

2) Movie Box

alternatywa showbox

Kolejna potężna aplikacja, która jest bardzo podobna do Showbox pod względem eleganckiego układu interfejsu i projektu, Movie Box można łatwo zainstalować za pomocą metody pobierania apk, aby oglądać filmy na Androidzie pomysłowość. Możesz przesyłać strumieniowo filmy HD 720p z lekkomyślnym porzuceniem na Movie Box, ale wadą jest to, że nie ma obszernej biblioteki filmów jako Showbox.

Niemniej jednak, jeśli chcesz odświeżyć kwintesencję streamingu Showbox, Movie Box to niezbędny zasób w Twoim telefonie.

3) Playbox HD

alternatywa showbox

Android i Aplikacja do filmów na iPhone'a Miłośnicy znajdą Playbox HD w fajnej alternatywie Showbox, która jest ściśle związana z ogromną biblioteką filmów HD. Aplikacja ma bujny, niebieskawy motyw, który dodatkowo dodaje jej wyjątkowego uroku.

Co więcej, Playbox HD jest całkowicie darmowy, bez kosztów subskrypcji i ukrytych zakupów w aplikacji. Podsumowując, jeśli szukasz czegoś wspaniałego darmowy streaming filmów Aplikacja Playbox HD jest na wagę złota.

4) Megabox HD (Android)

alternatywa showbox

Czy lubisz strumieniować najnowsze filmy i programy telewizyjne bez naliczania opłat abonamentowych? Megabox HD to przyzwoita alternatywa Showbox dla użytkowników Androida, która jest niezwykle łatwa w użyciu. Na początek możesz przeszukiwać aplikację i przesyłać strumieniowo filmy ze smorgasbordu gatunków z największą aplauzem.

Nie wspominając o tym, że możesz korzystać ze strumieni HD 720p bez żadnych opóźnień. Jedynym minusem są jednak natrętne reklamy, które mogą być uciążliwe dla niektórych użytkowników.

5) Sony Crackle

alternatywa showbox

Ogromnie popularny wśród miłośników filmów o różnych odcieniach, Sony Crackle ma ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników i jest dostępny zarówno na Androidzie, jak i na iPhone'ach. Oprócz mechanizmu szybkiej aktualizacji Crackle posiada bogatą bibliotekę najnowszych filmów i programów telewizyjnych, które pozwolą Ci przywiązać się do ekranu przez wiele godzin bez opóźnień lub buforowania.

Co więcej, Crackle obsługuje także integrację inteligentnego telewizora, chociaż jest to możliwe tylko przy wymaganym oprogramowaniu zgodnym z aplikacją.

6) Cinemabox

alternatywa showbox

Pomimo tego, że jest dostępna tylko do pobrania apk, CinemaBox pozostaje niezwykle popularną aplikacją wśród legionów entuzjastów darmowego streamingu. Open source po brzegi, Cinemabox jest regularnie aktualizowany o najnowsze filmy i ma ujmujące funkcje, które przyciągną Cię na pierwszy rzut oka.

Na początek możesz oglądać wciągające filmy HD, które są dostępne w wielu napisach. W rzeczywistości możesz także pobrać swoje ulubione filmy, pozbawione jakichkolwiek ograniczeń. Cinemabox został zaktualizowany

7) Streamioalternatywa showbox

Trochę różni się od Showbox pod względem interfejsu użytkownika i nawigacji, Streamio porządkuje ogromną listę filmów z popularnych źródeł filmowych w dobrze zorganizowanym interfejsie. W pewien sposób działa na liniach jednego miejsca docelowego filmu.

Dlatego użytkownicy znają prawdziwość źródeł filmowych jeszcze przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego. Co więcej, interfejs użytkownika Streamio jest niezwykle schludny i czysty i oferuje łatwą nawigację.

8) Bobby Movie Box

alternatywa showbox

W stosunkowo krótkim czasie Bobby Movie Box wspiął się na listach popularności i stał się jedną z największych bezpłatnych aplikacji do strumieniowego przesyłania filmów dla użytkowników Androida i iPhone'a. Nowością, która sprawia, że ​​Bobby Movie Box jest tak świetną alternatywą dla Showbox, jest to, że jest on kompatybilny wstecz i może dostosować proporcje / rozdzielczość, aby pasowały do ​​urządzeń o wszystkich odcieniach.

Wszystko razem, Bobby Movie Box jest prawdziwą opcją do pobierania i przesyłania strumieniowego filmów HD w podróży.

9) Viewster

ShowBox Alternative 2019: ponad 15 najlepszych darmowych aplikacji, takich jak ShowBox APK 1

Ogromny darmowy wszechobecny streaming, Viewster jest domem dla eklektycznej kolekcji ponad 20 000 filmów anime i programów telewizyjnych HD. Część powszechnego odwołania Viewster można przypisać jego polityce braku rejestracji, w której użytkownik nie musi się rejestrować w aplikacji, aby przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści cyfrowe.

W rzeczywistości możesz też być na bieżąco z najnowszymi zwiastunami filmów, biografiami i nowościami ze świata Cineworld za pośrednictwem Viewster.

10) Tubi TV

alternatywa showbox

Daleki od tradycyjnych aplikacji, Tubi TV to solidne repozytorium ponad 40 000 filmów i seriali telewizyjnych. Ponad milion instalacji w samym Sklepie Play jest świadectwem rosnącej popularności Tubi TV. Aplikacja oferuje usprawniony interfejs, który jest wyraźnie podzielony na różne kategorie, gatunki i in. dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością wyszukać ulubione filmy i seriale.

Podsumowując, jeśli jesteś frajerem aplikacji filmowych z mechanizmem codziennej aktualizacji, nie szukaj dalej niż Tubi TV, która ewoluowała jako fajna alternatywa Showbox w ostatnich czasach.

11) SnagFilms

alternatywa showbox

SnagFilms to jedna z najważniejszych aplikacji dla miłośników filmów o różnych odcieniach. W tym sensie, że wymaga bezpłatnej rejestracji lub logowania przy każdym użyciu aplikacji. SnagFilms to bogate miejsce do strumieniowego przesyłania filmów 720p i 1080p oraz programów telewizyjnych, które można ustawiać w kolejce i ustawiać w kolejce do późniejszego oglądania, tak jak w przypadku Showbox.

Nieco na linii YouTubeSnagFilms dobiera wyniki na podstawie ciągłego użytkowania / zainteresowań i bezproblemowo rozpoznaje wzorce oglądania. Co więcej, możesz również dostosować interfejs i dostosować go do ronda.

12) Yidio TV

alternatywa showbox

Nowością, która wprowadza Yidio na naszą listę aplikacji, takich jak Showbox, jest to, że działa jako pośrednik między aplikacjami do strumieniowania a użytkownikami, którzy szukają strumieniowych filmów online.

Dlatego Yidio nie obsługuje filmów na swojej platformie, ale działa raczej jako sprytna wyszukiwarka, w której można bezpłatnie znaleźć filmy HD i programy telewizyjne hostowane w innych aplikacjach. Wystarczy wyszukać tytuł filmu i szybko przeszukać listę powiązanych stron z transmisją strumieniową.

13) Najnowszy film HD

alternatywa showbox

Wyłącznie dla użytkowników Androida, Newest Movie HD to sprytna alternatywa dla showboksa, w której możesz przesyłać strumieniowo filmy bez problemów z subskrypcją. Jeśli nie masz pewności co do jakości filmu, najnowszy film HD zapewnia także oceny IMDB, dzięki czemu możesz mądrze wyszukiwać filmy. Nie wspominając o tym, że możesz także pobierać filmy i zapisywać je do odtwarzania offline.

14) Flipps HD

alternatywa showbox

Flipps HD to rzadka bestia w tym sensie, że umożliwia także strumieniowe przesyłanie treści cyfrowych na telewizor za pośrednictwem smartfona z Androidem. Prawdziwą nowością jest to, że Flipps HD nie ogranicza się tylko do filmów, możesz także oglądać popularne filmy i cieszyć się ulubioną muzyką bezpośrednio w aplikacji. Ponadto możesz także pobierać filmy do odtwarzania offline podczas podróży.

15) HULU

ShowBox Alternative 2019: ponad 15 najlepszych darmowych aplikacji, takich jak ShowBox APK 2

Dopełnieniem naszej listy alternatyw Showbox jest Hulu, nazwa synonimiczna dla streamingu filmów. Hulu szybko aktualizuje swoje bogate repozytorium filmów i programów telewizyjnych i jest niezwykle łatwe w użyciu. Ponieważ jednak usługi świadczone przez Hulu są w całości oparte na sieci, zaleca się, aby trzymać się aktywnego połączenia Wi-Fi lub przygotować się na wydanie kilku dolarów na opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.