Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sideplayer to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które umożliwia oglądanie YouTube podczas przeglądania Internetu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sideplayer to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które umożliwia oglądanie YouTube podczas przeglądania Internetu

Filmy na YouTube mogą być całkiem zabawne, ale także odwracają uwagę od innych produktywnych rzeczy, które możesz robić. Istnieje jednak sposób na połączenie pracy online z kolejnym odcinkiem ulubionego YouTubera.

Gracz poboczny jest darmowym rozszerzeniem do przeglądarki Chrome, określanym jako telewizor działający w tle dla Twojej przeglądarki. Niezależnie od tego, co robisz w Internecie, możesz używać tego naprawdę prostego narzędzia do jednoczesnego oglądania filmów. Na powyższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać wideo.

Rozszerzenie do Chrome ma rozmiar około 35 KB, więc jest naprawdę lekkie. Oficjalna strona w sklepie Chrome podaje, że jest to obecnie wersja 0.0.3, co oznacza, że ​​produkt jest wciąż w fazie beta. Dlatego jeśli napotkasz różne usterki, powinieneś wiedzieć, że jest to mniej więcej normalne zachowanie.

Po zainstalowaniu rozszerzenia musisz ponownie uruchomić Chrome, aby zadziałało. A kiedy już to zrobisz, w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome pojawi się nowy przycisk, jak widać na zrzucie ekranu poniżej.

Aby mieć YouTube wideo odtwarzanego poza bieżącą zakładką, musisz kliknąć przycisk Sideplayer pod dowolną YouTube miniaturę wideo lub wideo albo wklej link do filmu na Youtube. Rozmiar okna można łatwo zmieniać i można go przeciągać w dowolne miejsce. Jest również wyposażony w funkcję automatycznego odtwarzania, więc nie musisz się o to martwić. I tak, oczywiście, Sideplayer działa podczas zmiany kart, ponieważ to właściwie jest jego główna funkcja.

Użyłem tego rozszerzenia w kilku filmach i stwierdziłem, że czasami YouTube filmy były nieco opóźnione. Mogło się to jednak zdarzyć z powodu ogromnej liczby otwartych zakładek. Ale poza tym działa prawie bez zarzutu i polecam go każdemu, kto szuka takiego narzędzia.

Table of Contents