Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Signal chce zapewnić użytkownikom większe bezpieczeństwo i przygotowuje kilka ważnych usprawnień

Dla wielu Signal to jedna z najlepszych propozycji na rynku do komunikacji między użytkownikami. Wiedział, jak wykorzystać problemy konkurencji i gwałtownie się rozrósł, a wielu nowych użytkowników przybywa i zostaje i korzysta z usługi.

Wraz z tym wzrostem pojawiły się również nowe wyzwania w zakresie bezpieczeństwa, które należy rozwiązać i zapobiegać ich występowaniu. Mając to na uwadze, Signal przygotowuje kilka ważnych usprawnień, które zapewnią użytkownikom większe bezpieczeństwo.

Funkcje bezpieczeństwa Signal nowy spam

Widoczność, jaką zyskał Signal, wzbudziła również duże zainteresowanie niektórych grup zainteresowanych rozprzestrzenianiem spamu wśród użytkowników. Ta plaga jest normalnym zachowaniem, które z czasem narasta i próbuje być kontrolowana.

Większość innych usług przesyłania wiadomości wykorzystuje informacje o profilu i inne dane, do których masz dostęp, aby zrozumieć zachowanie. W ten sposób łatwiej jest zidentyfikować spamerów, a tym samym zapobiec ich działaniu.

Funkcje bezpieczeństwa Signal nowy spam

W przypadku Signal, a ponieważ dane te nie są dostępne dla usługi, wykrycie zachowań spamowych staje się trudniejsze. Aby zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie, Signal przygotowany teraz serwery prywatne, przeznaczone do oceny i wykrywania spamu wysyłanego do użytkowników.

Żądania wiadomości istnieją w Signal od zeszłego roku i są kontrolowane przez użytkowników. Mogą akceptować lub odrzucać te prośby o wiadomości od użytkowników spoza ich listy kontaktów. Te wiadomości mogą być również oznaczane przez użytkowników jako spam.

Funkcje bezpieczeństwa Signal nowy spam

Kolejną nowością, która się teraz pojawia, jest dostęp do zdjęć awatarów użytkowników. Przy próbie nawiązania kontaktu obrazy użytkowników są zamazane, aby nie można ich było wykorzystać do schematów lub prób nawiązania kontaktu.

Wreszcie, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, linki, które te wiadomości oczekujące na zatwierdzenie nie będą dostępne. Nawet jeśli chcesz, użytkownik nie będzie mógł kliknąć i uzyskać dostępu do stron, które często są złośliwe.