SignalCheck Pro v4.55 [Latest]

SignalCheck Pro

SignalCheck pozwala użytkownikom sprawdzić prawdziwą siłę sygnału ich połączeń.

W przeciwieństwie do standardowych pasków sygnału Androida, które zazwyczaj wyświetlają tylko siłę sygnału 1xRTT (dane głosowe i dane o niskiej prędkości), SignalCheck pokaże szczegółowe informacje o wszystkich połączeniach urządzenia, w tym 1X, GSM, EV-DO lub eHRPD (3G ), LTE (4G) i Wi-Fi.

Specjalne podziękowania dla S4GRU za ich ogromne wsparcie SignalCheck od samego początku! Odwiedź witrynę http://www.S4GRU.com, aby uzyskać aktualne informacje i dyskusje na temat strategii Network Vision firmy Sprint, a także porozmawiać o urządzeniach i innych sieciach komórkowych. Jest też wątek dyskusyjny SignalCheck!

SignalCheck wyświetli informacje o identyfikatorze komórki LTE na większości urządzeń z Androidem 4.2 lub nowszy oraz niektóre urządzenia HTC we wcześniejszych wersjach Androida. SignalCheck był jedną z pierwszych (jeśli nie pierwszą) aplikacji na Androida, która udostępniała te informacje użytkownikom. Informacje o paśmie LTE są dostępne dla niektórych dostawców, a częstotliwości są wyświetlane na niektórych urządzeniach HTC.

Konfigurowalny widget SignalCheck można dodać do ekranu głównego, pokazując typ połączenia w czasie rzeczywistym i siłę sygnału.

SignalCheck wyświetla również bieżący typ połączenia wraz z nazwą operatora dla każdego połączenia, nawet podczas roamingu. Użytkownicy Sprint mogą natychmiast sprawdzić, czy korzystają z nowych sieci 800 lub 2500 MHz (Spark), będących częścią Network Vision!

Jedną z najlepszych funkcji SignalCheck są ikony powiadomień. Ikona dostosowywana przez użytkownika pokazuje siłę połączenia danych w obszarze powiadomień u góry ekranu, a więcej szczegółów można zobaczyć w menu rozwijanym. Siła sygnału jest zawsze u góry ekranu wraz z innymi ikonami .. nie trzeba otwierać aplikacji, aby sprawdzić połączenia. Ikony można dostosowywać, wyświetlając paski sygnału, typ połączenia, siłę sygnału cyfrowego w dBm lub typ połączenia z siłą sygnału. Można włączyć drugą ikonę, aby zawsze wyświetlać sygnał 1xRTT dla użytkowników, którzy chcą porównać swoje siły sygnału w czasie rzeczywistym. Wszystko to można dostosować z poziomu aplikacji! Użytkownicy mogą skonfigurować tę opcję, aby automatycznie uruchamiała się po uruchomieniu urządzenia, jeśli tak zdecydują.

SignalCheck może również powiadomić użytkownika o opcjonalnych alertach dźwiękowych i / lub wibracyjnych, gdy zostanie wykryte połączenie 4G LTE. Jest to przydatne dla użytkowników podróżujących w nowych miastach lub w przypadku modernizacji sieci operatora – natychmiast dowiedz się, kiedy masz szybkie połączenie! Użytkownicy Sprint mogą również włączyć alerty, aby powiadamiać ich, gdy łączą się z 800 SMR.

Ciekawe, do której wieży jesteś podłączony? SignalCheck pokaże nie tylko identyfikator, ale także adres ulicy 1X wieży lub sektora w większości sieci CDMA! Kliknięcie adresu spowoduje automatyczne wyświetlenie lokalizacji w aplikacji do mapowania. Użytkownicy mogą również dodawać własne „Notatki witryny” dla każdej witryny, z którą się łączą.

SignalCheck ma opcję szybkiego resetowania połączeń danych z poziomu aplikacji (root na Androida 4.2+). Inna opcja pozwala użytkownikom rozpocząć sprawdzanie sygnałów od razu po uruchomieniu urządzenia, umożliwiając natychmiastowe włączenie ikon powiadomień.

SignalCheck zapewnia łatwy dostęp do zaawansowanych ekranów Androida, takich jak dane, debugowanie, inżynieria, EPST i próba terenowa, a także informacje o baterii, próba terenowa, sieci komórkowe i informacje o Wi-Fi. Ekrany te są już dostępne na większości urządzeń z Androidem, ale są dostępne tylko za pomocą specjalnych kodów dialera.

SignalCheck jest świetny komplement dla aplikacji Sensorly, pozwalający sprawdzić moc sygnału i zmapować go, aby inni użytkownicy również mogli zobaczyć dane.

Ta aplikacja jest również określana między innymi jako Kontrola sygnału, Kontrola sygnału LTE, Kontrola sygnału LTE i Kontroler LTE. Użytkownicy sprawdzający swoje sygnały w sieci Sprint będą mogli czerpać największe korzyści z tej aplikacji, gdy wprowadzi się ich ogólnokrajowa aktualizacja Network Vision, ale użytkownicy Boost, Verizon, AT&T, T-Mobile i międzynarodowi mogą również sprawdzić swoje sygnały i zobaczyć szczegółowe informacje o swoich znajomości.

Co nowego
Wiele zmian, w tym:
Dodano wskaźniki dla AT&T B14 FirstNet; Clearwire B41 3. przewoźnicy; i zespół Rogersa 2, 4, 7i 17.
Dodano opcję wyłączania dodawania / edytowania notatek strony.
Dodano opcję użycia nowych wzorów do identyfikacji Sprint LTE na rynkach Samsunga zrekonfigurowanych w 2018 roku.
Dodano obejście nieprawidłowego identyfikatora komórek B66 / B71 z powodu błędu Androida.
Zmieniono ikonę paska akcji na ekranie głównym, aby była animowana; nowa opcja użycia starej ikony.
Ulepszona obsługa uprawnień do środowiska wykonawczego.

Instrukcje NOK:
1. Pobierz i zainstaluj najnowszą aplikację SAI (Split APK Installer);
2. Pobierz aplikację do archiwizacji .apks i zip;
3. Zainstaluj i otwórz SAI / Wybierz przycisk „Zainstaluj APK” / Znajdź i wybierz pobraną aplikację archiwum .apks;
4. Poczekaj na instalację i gotowe. Cieszyć się!

Ta aplikacja NIE MA reklam

Zrzuty ekranu

  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro
  • Screenshot SignalCheck Pro

Pliki do pobrania

SignalCheck Pro v4.55 / Lustro

SignalCheck Pro v4.49 / Lustro