Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sklep w centrum uwagi: TopToBottomBaby.com

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sklep w centrum uwagi: TopToBottomBaby.com

O:

Dziecko od góry do dołu był mózgiem zespołu męża i żony Jessa i Justina Quick. Top to Bottom Baby zostało stworzone przez Jess w ramach jej programu magisterskiego i zainspirowane narodzinami ich syna Zacha, co uświadomiło im, że potrzebują pieluch i to szybko. Najgorsze dla Jess było czekanie na pieluchy, więc chciała oszczędzić tego kłopotu miejscowym mamom. Wraz z rozwojem firmy Justin rozwinął swoją rolę w firmie i ostatecznie przejął sklep, kiedy przenieśliśmy się do lokalizacji Centre St. Jego ulubioną rzeczą jest możliwość opowiedzenia mamom i tatom o wszystkich wspaniałych aspektach pieluch materiałowych i innych naturalnych produktów dla rodziców!

DLACZEGO 3DCART: „Przeszliśmy na 3d Cart we wrześniu 2011 r., kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że nasz poprzedni dostawca nie był w stanie zaoferować opcji, które nam się podobały. W ciągu ostatnich ponad dwóch lat rozwinęliśmy się”.

ULUBIONA FUNKCJA 3DCART: „Rejestr prezentów, ponieważ umożliwia naszym klientom pokazanie rodzinie i przyjaciołom, czego chcą!”

WSPANIAŁE PRODUKTY:

Zestaw startowy Applecheeks

Zestaw zastawy stołowej Green Eats

Unikalny butik CJ