Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Skoncentrowana na zadaniach aplikacja do obsługi poczty e-mail Mail Pilot trafia do sklepu Mac App Store

Dostępny jako bezpłatny publiczny podgląd od grudnia 32013, Mindsense w czwartek udostępnił program Mail Pilot do użytku publicznego w Mac App Store, w cenie . USD90,99 za strzał. Pierwotnie 2012 Projekt na Kickstarterze, ta aplikacja poczty e-mail dla komputerów Mac obiecuje zmienić grę, ponieważ jest zorientowana na zadania, a nie na pocztę e-mail. Co to znaczy?

Cóż, wszystkie wiadomości w programie Mail Pilot są oparte na działaniu. Na przykład oznaczenie jako nieprzeczytane staje się kompletne/niekompletne, wiadomość może mieć dołączone przypomnienie, dzięki czemu możesz otrzymywać powiadomienia, gdy nadejdzie czas, aby się z nią uporać, możesz odłożyć na bok wiadomości, do których chcesz wrócić później (świetne rozwiązanie dla skrzynki odbiorczej Zero fanatyków) i wiele więcej.

To zorientowane na zadania podejście pozwala na bardziej intuicyjną pocztę e-mail, która pozwala szybciej załatwiać sprawy i żyć dalej…

Oto jak Mindsense opisuje program Mail Pilot:

Mail Pilot to klient poczty e-mail przeprojektowany od podstaw. Zignorowaliśmy wszystkie pojęcia typowych klientów poczty e-mail i skupiliśmy się na tym, jak klient poczty e-mail może pasować do nowoczesnych przepływów pracy i zastosowań poczty e-mail.

Zdając sobie sprawę, że wszystkie wiadomości e-mail są oparte na działaniu, opracowaliśmy program Mail Pilot i jego zestaw funkcji, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z poczty e-mail w intuicyjny i produktywny sposób.

Podobnie jak Mailbox należący do Dropbox (który, nawiasem mówiąc, wciąż nie ma wersji na Maca), Mail Pilot to tak naprawdę usługa online z cienkim klientem iOS i OS X. Ale nie martw się, Twoje wiadomości e-mail nigdy nie są przechowywane na ich serwerach. Serwer Mail Pilot przechowuje metadane o Twoich wiadomościach, co zwiększa wydajność przepływu pracy.

Pilot poczty 1.0.1 dla komputerów Mac (zrzut ekranu 003)

Ponadto serwery nie przechowują poświadczeń konta ani danych wiadomości — są one bezpiecznie przechowywane na Twoim urządzeniu. I wreszcie, cała komunikacja odbywa się bezpośrednio między urządzeniem a serwerem poczty e-mail.

Rekommenderad:  Wyślij e-mail do Dropbox, aby zapisać załączniki

Ponieważ serwery obsługują metadane dotyczące Twoich wiadomości, aplikacje Mail Pilot na iPhone’a, iPada i Maca mogą skupić się na optymalizacji przepływu pracy dzięki przyjemnym funkcjom zarządzania i czynnościom do wykonania.

Obejrzyj film instruktażowy przedstawiający najważniejsze funkcje.

Na razie Mail Pilot jest kompatybilny ze standardowymi usługami IMAP, takimi jak Gmail, iCloud, Yahoo, Outlook.com, AOL, a także z kontami e-mail Exchange z obsługą IMAP. Obsługiwane są również aliasy e-mail, Wyślij z z konfigurowalną nazwą Od i podpisami.

Pilot poczty 1.0.1 dla komputerów Mac (zrzut ekranu 004)

Czy aplikacja będzie obsługiwać protokół POP na późniejszym etapie?

Prawie wcale.

„Mail Pilot nie jest kompatybilny z kontami POP, ponieważ nie pozwalają na synchronizację dwukierunkową”, ostrzegają programiści.

Pilot poczty 1.0.1 dla komputerów Mac (zrzut ekranu 006)

Tak, będziesz otrzymywać powiadomienia push o nowych wiadomościach.

Oprócz możliwości organizowania wiadomości za pomocą folderów i etykiet (tak jak w zeszłym stuleciu), możesz organizować je na podstawie stanu wiadomości (Niekompletna, Ukończona lub ustawiona jako przypomnienie) lub agregować grupy powiązanych rzeczy na wszystkich swoich kontach za pomocą list.

Dla tych, którzy się zastanawiają, Complete oznacza wiadomość jako przeczytaną i natychmiast ją archiwizuje i odkłada na później.

Pilot poczty 1.0.1 dla komputerów Mac (zrzut ekranu 005)

Kolejna fajna funkcja: zagnieżdżone wątki. Umożliwia to przeglądanie i filtrowanie długich wątków z szybką odpowiedzią w linii.

Sprawdź aplikację Mail Pilot na iPhone’a i iPada.

Dowiedz się więcej o programie Mail Pilot na oficjalna strona internetowa.

Pobierz teraz program pilotażowy poczty za $9.99 w Mac App Store.

Jest to ograniczona czasowo cena uruchomienia, więc pospiesz się, zanim Mail Pilot wróci do normalnej ceny 19,99 USD. Mail Pilot na iPhone’a i iPada jest dostępny od kwietnia 2013 r. w App Store za 14,99 USD.