Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Skullcandy wchodzi do ANC TWS z Indy ANC

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Skullcandy wchodzi do ANC TWS z Indy ANC

Jeśli szukasz TWS z ANC, masz teraz inną opcję – Skullcandy wypuściło swoje pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów. Nazywają się Indy ANC i kosztują 10 999 Rs. Skullcandy ma w swojej ofercie wiele produktów ANC – w szczególności Venue, Hesh ANC i Crusher, ale po raz pierwszy marka wprowadziła ANC do swojego segmentu całkowicie bezprzewodowego.

Jak sama nazwa wskazuje, słuchawki Indy ANC należą do dobrze znanej serii Indy i są wyposażone w opcję Personal Sound, która dostosowuje wrażenia słuchowe dla każdego użytkownika, pod warunkiem, że korzystasz z aplikacji Skullcandy. Obiecano także „ulepszone” dopasowanie i możliwość użycia każdego pączka osobno, jeśli zajdzie taka potrzeba. Żywotność baterii wynosi 19 godzin przy włączonej funkcji ANC, a słuchawki mają odporność na pot i wodę IPX4.

„” powiedział Amlan Bhattacharjya, dyrektor generalny Brand Eyes, dystrybutor Skullcandy w Indiach. „”

Wiele będzie zależeć od dźwięku i jego jakości i ciekawie będzie zobaczyć, czy Skullcandy postawi na tradycyjny, ciężki bas, czy też zdecyduje się na nieco bardziej zrównoważony dźwięk. Co ciekawe, wydaje się, że Skullcandy zdecydowało się na wejście do segmentu ANC TWS na produkt o nieco wyższej cenie – biorąc pod uwagę, że TWS są dostępne w cenach niższych niż Rs 4000 w momencie pisania tego tekstu. Pod względem ceny byłyby one porównywalne z Samsungami Galaxy Buds+ i Oppo Enco X, a także opcje bez ANC od Sennheisera i Sony.

Damy znać jak wypadają w porównaniu. Ale zawsze dobrze jest zobaczyć więcej opcji na rynku.

Table of Contents