Skuteczna sprzedaż AirPods Pro prowadzi do Apple podwoić produkcję!

AirPods Pro to najlepsza oferta Apple w segmencie bezprzewodowych słuchawek z zaawansowanymi możliwościami. Wprowadzone na rynek około miesiąc temu, osiągają taki sukces, że firma została zmuszona do podwojenia produkcji!

Zjawisko to po raz kolejny pokazuje siłę AirPods i stało się jednym z najbardziej udanych produktów ostatnich lat w katalogu firmy Cupertino.

Skuteczna sprzedaż AirPods Pro prowadzi do Apple podwoić produkcję!

A Apple masz rację, wchodząc na rynki bezprzewodowych zestawów słuchawkowych! Od momentu premiery AirPods stały się jednym z punktów odniesienia na rynku, co jest widoczne w sprzedaży. Około miesiąc temu wprowadzono model Pro, który przyniósł eliminację hałasu, wodoodporność i inne ulepszenia wykraczające poza projekt.

Jego cena 279 € wydawała się być przeszkodą dla jej komercyjnego sukcesu, ale to nie jest tak… AirPods Pro sprzedaje się bardzo dobrze i Apple będzie musiał wprowadzić zmiany w produkcji, aby zaspokoić popyt.

Informacje te są przekazywane przez chińską prasę, która miała bezpośredni kontakt z niektórymi dostawcami i partnerami produkcyjnymi firmy Cupertino. Te zestawy słuchawkowe są produkowane w Chinach i Apple ma lokalne firmy specjalizujące się w tym procesie.

Skuteczna sprzedaż AirPods Pro prowadzi do Apple podwoić produkcję! 1

Najnowsze raporty pokazują, że Apple wynajął dostawcę Luxshare-ICT wykorzystać produkcję. Celem jest osiągnięcie co najmniej dwóch milionów sztuk produkowanych miesięcznie. W sumie tak jest oczekiwany że do 2019 r. firma będzie w stanie sprzedać 60 milionów AirPodów w różnych modelach i generacjach.

To kolejny sukces firmy Cupertino. A Apple, z własną recepturą na projekt produktu, nadal dyktuje normy i mody rynkowe. W tym przypadku nawet wysoka cena AirPods Pro nie wydaje się być przyczyną spadku sprzedaży.

Poznaj nasze pierwsze wrażenia z AirPods Pro!