Skype pozwoli na połączenia z tymi, którzy nie są zarejestrowani jako użytkownicy

Połączenia wideo stały się kolejnym elementem naszego codziennego życia. Teraz możemy nie tylko słyszeć głos naszej rodziny i przyjaciół, kiedy tylko chcemy, ale także ich widzieć.

Obecnie, w świecie tak zglobalizowanym jak nasz, tego rodzaju narzędzia są niezbędne do utrzymywania ludzi razem, a nawet nawiązywania nowych kontaktów. W tej dziedzinie od samego początku jedną z najbardziej wyróżniających się platform jest Skype –I zamierza dalej to robić.

Aby to zrobić, nie przestaje się wymyślać, aby przyciągnąć coraz więcej użytkowników. Przykładem tego jest nadejście nowej aktualizacji, w której zaskoczył wszystkich funkcją tak przydatną, jak to możliwe.

Tak działa Meet Now

Skype pozwoli na połączenia z tymi, którzy nie są zarejestrowani jako użytkownicy 1„Meet Now” to nazwa, pod którą ta nowa funkcja Skype. Chociaż prawdą jest, że podobny już istniał Skype dla firm ta wersja ma coś wyjątkowego: działa nawet dla tych, którzy nie są użytkownikami platformy.

Nie oznacza to, że osoby, które nie są w nim, mogą dzwonić do użytkowników lub innych niezarejestrowanych. W rzeczywistości działa jako przepustka, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie dzwonić do dowolnych osób bez ograniczeń.

Chociaż wydaje się, że na początku zachęci to ludzi, aby nie zawracali sobie głowy otwarciem konta, może działać zupełnie odwrotnie. Taki komfort będzie dostępny tylko wtedy, gdy jesteś użytkownikiem strony, więc aby cieszyć się nim w całej okazałości, musisz się zarejestrować.

Dlatego można powiedzieć, że ta aktualizacja będzie miała dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze, aby zaoferować większy komfort obecnym użytkownikom, a po drugie, zachęcić nowych klientów do przyłączenia się do platformy, zwiększając jej widoczność i prezentując ją potencjalnym nowym użytkownikom – poprzez wsparcie samego ekosystemu wewnętrznego. Skype.

„Tryb podziału” również otrzymał reformę

Skype pozwoli na połączenia z tymi, którzy nie są zarejestrowani jako użytkownicy 2W ramach tego odnowienia dokonanego oprogramowania Skype, najbardziej zauważalną zmianą jest ta, o której już wspominaliśmy. Nie jest to jednak jedyna poprawa, którą zobaczymy w Twoim przypadku sistema od teraz.

W rzeczywistości program ten zajął się ustalaniem różnych szczegółów działania, aby stał się bardziej wygodny i przyjazny dla użytkownika. Doskonałym tego przykładem jest proces przebudowy, przez który przeszedł „Tryb podziału”.

Teraz jest o wiele łatwiejszy w użyciu, ponieważ pozostaje w aplikacji jako tryb stały, jeśli zostanie określony, a także nie martwi się, gdy zostanie zminimalizowany i ponownie otwarty. Możesz także łatwiej ustawić swoje preferencje, ponieważ są one dostępne w „Ustawieniach wyglądu”. Naprawiono nawet błąd występujący w „trybie podziału” podczas udostępniania lokalizacji. Najwyraźniej teraz ta funkcja działa płynnie.

Inne zmiany aktualizacji

Dodano do tego sistema Ogólnie przeszedł również szereg zmian w celu poprawy wydajności. Na przykład błąd, który pojawił się w opcji „Zapisz jako” w niektórych elementach został naprawiony. Podobnie, możliwość wykrycia „Ciemnego trybu” w programie została dodana do programu. Windows 10 i dostosuj się do niego.

Kolejna wprowadzona zmiana dotyczyła ikony kosza, która została ustawiona tak, aby przestała wyświetlać błędy po uruchomieniu aplikacji. Nawet oni byli odpowiedzialni za zmianę strefy czasowej Brazylii – co poszło nie tak w ostatniej aktualizacji. Wszystko po to, aby poprawić obsługę i zaoferować lepsze wrażenia użytkownikom.