Sling DVR nie działa – jak to naprawić

Nie możemy zaznaczyć pól oznaczających, że rozwiązanie każdego problemu z nagraniem procy jest pewne. Jeśli twój DVR nie działa, jego naprawa zależy od ciebie lub Slinga: albo sam znajdziesz rozwiązanie techniczne, albo oddajesz to Slingowi do obsługi.

Gdyby istniał tylko jeden znany problem, myślimy, że może istnieć jedno znane rozwiązanie, ale nie! Jest ich dużo, a niezręczną częścią tego wszystkiego jest to, że Sling nie ma rozwiązania swoich problemów. Cóż, są tylko garści, które mogą naprawić, jeśli masz szczęście. I jak powiedzieliśmy, ty i Sling nie jesteście niezależni od rozwiązania – macie do odegrania pewną rolę.

Problemy z nagrywaniem Sling TV dotyczą różnych użytkowników, z różnymi rodzajami problemów, które dotyczą każdego użytkownika lub kilku użytkowników. Niektórzy użytkownicy zwracają również uwagę na występowanie problemów z rejestratorem w chmurze Windows Tylko 10 i Xbox One.

Zobacz także: Jak nagrywać programy na Sling TV

Sling DVR nie działa - jak to naprawić 1

Większość problemów z nagrywaniem w DVR występuje w wyniku błędów programistycznych Slinga. Nie możesz tego naprawić, chyba że skontaktujesz się z nimi za pośrednictwem linii czatu lub połączenia.

Jeden z tych problemów występuje, gdy nie można znaleźć zaplanowanych nagrań w „Nagrywaniu” lub „DVR”, nawet jeśli w przewodniku jest zapisany. Oznacza to, że Twój program nie wchodzi do schowka.

Wyślij wiadomość do zespołu obsługi klienta w sprawie rozwiązania – jest to problem programistyczny, więc nie przesadzaj.

Kolejny poważny problem występuje, gdy planujesz nagrywanie programu w określonym czasie, ale tak nie jest, raczej Sling planuje go nagrać w późniejszym czasie. Ten rodzaj problemu z DVR występuje głównie w programach, które odtwarzają się więcej niż jeden raz w ciągu 24 godzin. Gdy Sling zauważy, że twoje zaplanowane nagranie nie jest nagrywane, wykonują zmianę harmonogramu przy następnym odtwarzaniu, naprawiając to automatycznie.

Sieć oglądania na żywo również zatrzymuje zaplanowane przedstawienie. Powiedzmy, że ich programowanie działa. Ale chodzi o to, że twoje zaplanowane nagrywanie zostało zatrzymane.

Co robić w tym przypadku? Odpowiedzią jest zadzwonienie do nich w celu złożenia skargi. Dzięki temu uzyskasz dostęp do zespołu inżynierów, który natychmiast rozwiąże Twój problem.

Każdy problem występujący podczas nagrywania nie zawsze pochodzi od Slinga: czasami może pochodzić od Ciebie lub kanałów źródłowych. Na przykład możesz stracić nagrane programy, gdy system pamięci jest wyczerpany. Każdy program jest sukcesywnie usuwany jako nowy rekord z wyjątkiem chronionych nagrań. Tak więc, jeśli masz ważny program, który chcesz przechowywać przez długi czas, po prostu zamień go w „chronione nagrania”, aby zabezpieczyć go przed automatycznym usunięciem.

Kolejnym cierniem w nagraniu, które można naprawić, jest problem „tylko nowego rekordu”. To wtedy twoje programy ustawione na „tylko nowe odcinki” nie mogą być znalezione w „nagraniu”. Często wynika to z tego, że programy są wydawane co tydzień jako nowy program.

Rozwiązanie tego problemu wymagałoby przejścia do przewodnika i wybrania opcji „nagraj tylko ten odcinek”.

Zdarzają się sytuacje, w których nie można już nagrywać filmów na nagrywarce DVR, nawet jeśli masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania bez chronionego nagrania. Prostą rzeczą do zrobienia jest odinstalowywanie i instalowanie aplikacji co pewien czas, jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym. Z drugiej strony, jeśli używasz przeglądarki, wyloguj się na kilka minut; Użytkownicy korzystający z Roku mogą wyłączyć całe urządzenia.

Celem jest, aby dać Twojemu konto Slingowi przestrzeń potrzebną do przeformatowania się. W większości przypadków to rozwiązało ten problem.