Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja

Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 2

Konstrukcja jest zwięzła i ładna, trwała, super funkcjonalna i bardzo atrakcyjna – są to słuchawki Tronsmart Spunky Pro, zobaczmy, jak zachowują się w naszych recenzjach!

TRONSMART SPUNKY PRO

Tronsmart Spunky Pro ma piękną biało-niebieską obudowę, ładnie wykończoną oraz w klasycznym stylu Tronsmart. U góry znajduje się nazwa słuchawek i zdjęcie, a z tyłu klasyczna specyfikacja techniczna.Tronsmart Spunky Pro ”szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

Zawartość opakowania jest dość klasyczna: oprócz pokrywki, która została umieszczona w pudełku, znajdują się bardzo małe kable USB typu C. i tyle 3 podłącz adapter, aby mógł pokryć większość rozmiaru płatka usznego. Istnieją również gwarancje i szybkie przewodniki, na szczęście również w języku włoskim.

Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 3„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

 • Model: Spunky Pro
 • Zasięg działania: 10 m
 • Bluetooth: 5.0
 • Materiał: PC + tworzywo ABS
 • Wymiary: 19 x 15,5 x 21 mm
 • Waga: 47g
 • Bateria: 400 mAh / 35 mAh
 • Czas trwania: 3,5 godzina
 • Czas ładowania skrzynki: 4 pełne doładowanie
 • Kierowca: 6 mm x 2
 • Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 4„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  DESIGN

  Pierwsze uczucie, które czujesz, gdy przejmujesz kontrolę Tronsmart Spunky Pro Powinno być lekko. Dostępne tylko w matowej czerni (słuchawki i futerały), mają kształt odpowiedni dla wszystkich rodzajów uszu, nawet jeśli są ludzie, którzy wolą dłuższy projekt.Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 5„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  Na obu słuchawkach znajdują się niebiesko-czerwone diody LED, które wskazują stan ładowania i instalacji. Spunky Pro jest przeznaczony do użytku sportowego: wysoka jakość wykonania i Certyfikat IPX5 Pozwala na używanie go we wszystkich rodzajach aktywności bez obaw, ponieważ są odporne na pot, zachlapania i deszcz.

  Sprawiają, że jest to niewielka waga i dobry design Tronsmart Spunky Pro Naprawdę wygodne w noszeniu: chociaż są kompatybilne ze standardowymi gumowymi podkładkami, wolę używać mniejszych, a w każdym razie nigdy nie miałem problemów ze stabilnością lub bólem.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 6„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  To samo dotyczy pudełek do napełniania, wyposażonych w ładne zapięcia na guziki i 4 Dioda LED stanu wskazująca poziom naładowania. Naprawdę doceniam wnętrze obudowy, która dokładnie trzyma słuchawki, bez możliwości wejścia do środka.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 7„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  Bardzo małe wymiary pozwolą ci schować pudełko do kieszeni lub w komorze torby bez powodowania problemów.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 8„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  AUDIO

  Ale przejdźmy do rzeczy, jak brzmi ten Tronsmart Spunky Pro? Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​maksymalny poziom głośności jest dość wysoki, a dzięki doskonałej izolacji szumu zewnętrznego będziesz cieszyć się każdą chwilą muzyki. Nawet przy nieoptymalnej głośności prawie nie można usłyszeć, co mówią, i nie polecam używania obu słuchawek jednocześnie podczas jazdy.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: recenzja 9„szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  Siłą tych słuchawek jest niewątpliwie bas, bardzo głęboki i bardzo ładny, jak tradycyjnie robił to Tronsmart. Średnie i wysokie częstotliwości dobrze sprawdzają się, dzięki czemu słuchanie jest przyjemne we wszystkich sytuacjach.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: wersja 10 „szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  Jakość dźwięku jest naprawdę dobra, a nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności – nie widzę żadnych zniekształceń ani utraty jakości w przypadku usług przesyłania strumieniowego takich jak YouTube lub Spotify lub według formatu flacW pełni kompatybilny. Nawet słuchanie filmów na platformach takich jak Netflix jest zabawne i zawsze na wysokim poziomie. Dźwięk i mikrofon są również dobre podczas połączeń.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: wersja 11 ”szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  FUNKCJA

  Dopasuj to Tronsmart Spunky Pro Twoje urządzenie zajmie kilka minut, a po pierwszej instalacji połączy się automatycznie po wyjęciu z pudełka wewnętrznego 1 sekundy Powiadomienie powiadomi Cię o połączeniu, a także poinformuje o poziomie naładowania baterii.

  Słuchawki TWS y mogą być używane w promieniu 10 m od podłączonego urządzenia, pod warunkiem, że nie ma zbyt wielu przeszkód. Główne słuchawki są po lewej stronie, z których można łatwo korzystać.

  Zaskakuje również możliwość napełnienia skrzynki ładującej bezprzewodową ładowarką.

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro: wersja 12 ”szerokość =„ 2560 ”wysokość =„ 1922

  Żywotność baterii w pełni odzwierciedla obietnice i potrzebujesz 2,5 czas na pełne naładowanie Spunky Pro.

  Obydwa zestawy słuchawkowe – pojedyncze, podwójne, potrójne i więcej – są również wyposażone w przyciski dotykowe w desce rozdzielczej, aby wykonywać prawie wszystkie niezbędne funkcje, takie jak aktywacja asystentów głosowych, odbieranie i kończenie połączeń, zmiana utworów i regulacja głośności.

  WNIOSEK

  Słuchawki Tronsmart Spunky Pro - wersja 13 "szerokość =" 2560 "wysokość =" 1922

  to Tronsmart Spunky Pro Są to bez wątpienia doskonałe słuchawki do codziennego użytku we wszelkiego rodzaju działaniach, od sportu po muzykę i seriale telewizyjne. Nie znalazłem żadnych istotnych wad, szczególnie biorąc pod uwagę przedział cenowy, w którym się znajdują.

  Możesz to kupić Tronsmart Spunky Pro po obniżonej cenie 34,23 €.