Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Smartfon Cat S60 z kamerą termowizyjną i standardem wojskowym wprowadzony na rynek w Indiach w cenie 64 999 rupii

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Smartfon Cat S60 z kamerą termowizyjną i standardem wojskowym wprowadzony na rynek w Indiach w cenie 64 999 rupii

Cat jest znany nie tylko ze swoich ciężkich maszyn, ale także ze swoich ubrań i smartphones które trzymają się tego samego surowego tematu. Cat S60 zrobił furorę jako jeden z pierwszych smartphones ze zintegrowaną kamerą termowizyjną i jest także jednym z niewielu telefonów, które wytrzymują głębokość do 200 stopni 5 metrów (poprzez unikalny wyłącznik blokujący). Cat S60 będzie dostępny zarówno w Internecie (Amazon.in) i kanały detaliczne offline w cenie 64 999 Rs.

Firma Cat dosłownie umieściła samodzielną kamerę termowizyjną Flir w modelu S60, a czujnik nadal będzie oferował te same funkcje, co jej samodzielny odpowiednik. Oprócz tworzenia obrazu termowizyjnego na żywo, mierzy także temperaturę powierzchni i ma możliwość nagrywania zarówno zdjęć, jak i filmów, aczkolwiek w rozdzielczości VGA. Kamera termowizyjna może być szeroko stosowana w misjach ratowniczych, a ogólna wytrzymałość telefonu również spodoba się określonej niszy nabywców. Warto również wspomnieć, że urządzenie posiada przycisk SOS, który wyśle ​​wiadomość o współrzędnych Twojej lokalizacji do zaprogramowanych kontaktów, a aplikacje takie jak Zello zapewniają, że telefonu można używać jako krótkofalówki. Dzięki normie MIL-SPEC 810G telefon doskonale sprawdza się w najtrudniejszych warunkach.

Linda Summers, dyrektor ds. marketingu w Grupie Bullitt, licencjobiorcy urządzeń, została zacytowana w następujący sposób: „CAT jest znany nie tylko ze swoich ciężkich maszyn, ale także odzieży i smartphones które trzymają się tego samego surowego tematu. Cat S60 zrobił furorę jako jeden z pierwszych smartphones ze zintegrowaną kamerą termowizyjną i jest także jednym z niewielu telefonów, które wytrzymują głębokość do 200 stopni 5 metrów.”

Krótko mówiąc, Cat S60 jest całkiem nieźle wyposażony w 4.7-calowy wyświetlacz HD w rozdzielczości 720p, Snapdragon 617 w połączeniu z 3 GB pamięci RAM i 32 GB wbudowanej pamięci oraz gniazdem karty microSD. Z przodu aparatu S60 oferuje 13-megapikselowy czujnik główny i a 5-Megapikselowy czujnik dodatkowy. Podobnie jak inne wodoodporne telefony, Cat S60 jest wyposażony w gumowe pokrywy otworów mikrofonu i słuchawek, dzięki którym po zamknięciu telefon można zanurzać na głębokość do 5-metry, daleko poza 1.5-metry wodoodporności, jakie posiadają inne urządzenia. S60 jest wyposażony w 3Akumulator o pojemności 800 mAh i będzie działać na systemie Android Lollipop 5.1.

Dane techniczne CATA S60

 • Wzmocniona rama z odlewu ciśnieniowego
 • Odporny na upadek 10,8 m, specyfikacja MIL 810G
 • Super jasny wyświetlacz (540 nitów), szkło Gorilla Glass 4
 • 4.7Pojemnościowy ekran wielodotykowy HD z automatyczną obsługą mokrych palców i rękawic
 • Zoptymalizowana wydajność baterii (3800 mAh)
 • Wysoka jakość dźwięku (>105dB)
 • Podwodny aparat główny 13 MP z podwójną lampą błyskową, przedni aparat 5 MP
 • Podwójna karta SIM 4G LTE
 • Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617
 • 32 GB ROMu, 3 GB RAMu
 • Android™ Marshmallow
 • Dedykowana aplikacja do kamer termowizyjnych FLIR z technologią MSX; przechwytywanie zdjęć, panoram i wideo; wymienne palety ciepła; punktowy miernik temperatury; oraz dane dotyczące temperatury minimalnej, maksymalnej i średniej

Wytrzymałość telefonu, o której do tej pory mówiliśmy, zapewnia szkło Gorilla Glass 4 który został dodatkowo zagęszczony 1 mm, a podwozie wykonane jest z hartowanego kompozytu z tworzywa sztucznego. Wygląda na to, że telefon przetrwał już testy upadkowe 1.8 metrów, dzięki czemu telefon wytrzyma uderzenia pod różnymi naturalnymi kątami. To powiedziawszy, Cat S60 był rzeczywiście atrakcyjnym zakupem dla osób poszukujących wytrzymałych telefonów rok temu, ale biorąc pod uwagę marki takie jak AGM przygotowujące wytrzymały smartfon zasilany przez Snapdragon 835, Cat S60 wydaje się nieco przestarzały.