Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Snapchat jest teraz dostępny w przeglądarce Chrome

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Snapchat jest teraz dostępny w przeglądarce Chrome

Snapchat ogłosił Snapchat for Web, nową wersję aplikacji w przeglądarce Chrome, która umożliwia społeczności Snapchata pozostawanie w kontakcie za pośrednictwem ich aparatów, gdy siedzą przy swoich komputerach.Snapchat jest teraz dostępny w przeglądarce Chrome

Snapchat dla sieci zawiera również funkcje przesyłania wiadomości, takie jak Reakcje na czacie i Odpowiedź na czacie, a także planują wprowadzenie Lenses. Nowa wersja przeglądarki jest obecnie dostępna dla subskrybentów Snapchata+ w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, a także w Australii i Nowej Zelandii.

Więcej korzyści biznesowych ze Snapchata

Nowa wersja Snapchata w przeglądarce Chrome to świetna wiadomość dla wszystkich małych firm, które korzystają z popularnej platformy mediów społecznościowych do interakcji z klientami, ponieważ właściciele firm nie muszą już komunikować się z klientami wyłącznie za pośrednictwem telefonów.

Praca przy biurku jest powszechna, a dostęp do interakcji Snapchata z komputera stacjonarnego lub laptopa może ułatwić cały proces.

Snapchat dla sieci pomaga „kontynuować konwersacje”

W oświadczeniu na swojej stronie Snapchat powiedział: „Codziennie 332 miliony ludzi otwiera Snapchata na swoich telefonach, a dzięki naszemu aparatowi może rozpocząć rozmowy ze swoimi prawdziwymi przyjaciółmi. Dzisiaj przedstawiamy Snapchat dla sieci Web, nowy sposób, w jaki nasza społeczność może pozostawać w kontakcie za pośrednictwem naszego aparatu, gdy są przy swoich komputerach.

„Otwórz laptopa i przejdź do web.snapchat.com za pomocą przeglądarki Chrome, aby rozpocząć rozmowę lub odebrać ją w miejscu, w którym czat został przerwany na urządzeniu mobilnym. Z naszych połączeń głosowych i wideo korzysta średnio ponad 100 milionów użytkowników Snapchatera każdego miesiąca, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować naszej społeczności nowy sposób prowadzenia rozmów na komputerach, na których już pracują, uczą się i przeglądają”.

Co ciekawe w Snapchacie jest to, że nawet jeśli Twoja firma nie korzysta z platformy, podróż twórców aplikacji jest cenną lekcją dla wszystkich przedsiębiorców. W poprzednim wywiadzie współzałożyciel Snapchata, Evan Spiegel, wyjaśnił, jak powstał Snapchat, mówiąc: „Zanim stworzyliśmy Snapchata, stworzyliśmy coś o nazwie„ Future Freshman ”, które miało pomóc dzieciom dostać się na studia, i całkowicie się nie powiodło. Pracowaliśmy nad nim przez półtora roku i po prostu wybuchł”.

Rekommenderad:  Nadal zmagasz się z pracą zdalną? Przeczytaj „Jak odnieść sukces w wirtualnym miejscu pracy”

Spiegel kontynuował: „To było dla nas naprawdę pouczające doświadczenie, ponieważ zamiast próbować zbudować to naprawdę skomplikowane, wyrafinowane oprogramowanie, zdecydowaliśmy, że musimy zacząć od prostej koncepcji, po prostu ją zbudować i zobaczyć, czy ludziom się spodoba , a potem idź stamtąd”.

Jeśli chodzi o radę Spiegla dla start-upów, powiedział: „Najważniejszą rzeczą w szczególności dla start-upu jest po prostu stawianie jednej stopy przed drugą i nie dać się złapać w„ Chcę najpierw zebrać trochę pieniędzy ” lub „Chcę najpierw przygotować prezentację biznesową” lub „Chcę najpierw zbudować duży zespół”. Ale tak naprawdę pierwszym i najważniejszym krokiem jest obsługa klienta”.

Imponujące statystyki Snapchata

Według Earthweb Snapchat ma 293 miliony aktywnych użytkowników dziennie od 2022 r., z 3.5 miliardów snapów wysyłanych codziennie za pomocą wiadomości Snapchat.

Platforma zarobiła $2.5 miliardów przychodów w 2020 r., w roku, w którym wyceniono je na 19 USD.4 miliard. Do 2021 roku wartość Snapchata wzrosła do 90 dolarów.9 miliard.