Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

SNS 24: Problemy z certyfikatem w aplikacji? nie tylko ten

Certyfikat cyfrowy EU COVID obejmuje szczepienie, testowanie lub odzyskiwanie wirusa COVID-19 i jest dostępny w formacie cyfrowym i papierowym. Na dzień dzisiejszy (01.12.2021) obowiązują nowe przepisy, które podkreślają prezentację cyfrowego certyfikatu w restauracjach, obiektach turystycznych i noclegowych, imprezach z oznaczonymi miejscami i siłowniami.

Jednak aplikacja SNS 24 jest chwilowo w tarapatach. Dowiedz się, jak zdobyć certyfikat.

SNS 24: Problemy z certyfikatem w aplikacji?  nie tylko ten

Połącz się z Internetem, jeśli masz problemy z aplikacją, aby uzyskać certyfikat

Aplikacja na telefon komórkowy „SNS 24” umożliwia wydawanie i prezentację Certyfikatu Cyfrowego UE w formie elektronicznej. Ta aplikacja jest teraz dostępna w sklepie z aplikacjami mobilnymi od Google i od Apple. Dzięki tej aplikacji każdy obywatel może uzyskać, przeglądać i przechowywać swój cyfrowy certyfikat COVID UE. Jednak, jak wspomniano, aplikacja ma problemy i w tym sensie zaświadczenie o szczepieniu lub badaniu jest „chwilowo niedostępne” za pośrednictwem aplikacji.

SNS 24: Problemy z certyfikatem w aplikacji?  nie tylko ten

Aby obejść tę sytuację, każdy, kto będzie musiał przedstawić certyfikat, będzie mógł uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem Witryna SNS24. Możesz zobaczyć ten samouczek. Zatwierdzenie tego dokumentu premier uznał za „jeden z priorytetów” portugalskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, podkreślając jednak, że jest to narzędzie, a nie „czarodziejka różdżka”.

Certyfikat cyfrowy EU COVID obejmuje trzy rodzaje certyfikatów:

    Szczepionka: co dowodzi, że osoba była szczepiona przeciwko COVID-19
    Testowanie: co świadczy o negatywnym wyniku testu molekularnej amplifikacji kwasów nukleinowych (TAAN) – RT-PCR, RT-PCR w czasie rzeczywistym, Rapid Molecular Tests – w celu identyfikacji SARS-CoV-2
    powrót do zdrowiao: co dowodzi, że dana osoba miała COVID-19, ale już wyzdrowiała z choroby

Oprócz sprawdzania certyfikatów cyfrowych COVID UE, aplikacja SNS24 umożliwia, poprzez prostą nawigację i język, szybki dostęp do innych funkcji i usług cyfrowych Narodowej Służby Zdrowia, takich jak łatwy dostęp do telekonsultacji, odnowienie zwykłego leku, zapoznanie się z informacjami w biuletynie szczepionek m.in.

Rekommenderad:  Niedawno wykryty błąd w aplikacji Sudo również wpływa na system macOS