SOCAR Usługa od drzwi do drzwi znana teraz jako SOCAR2U; Rozszerza obszar serwisowy

Kiedy SOCAR został uruchomiony lokalnie na początku ubiegłego roku, zapewnił usługę od drzwi do drzwi, która dostarczyła samochód, który zamierzasz wynająć bezpośrednio do Ciebie. Ale wtedy usługa była dostępna tylko w Bangsar i Damansara Heights. Firma właśnie ogłosiła, że ​​rozszerzyła zasięg usługi. Zmieniono również markę usługi i jest teraz znany jako SOCAR2U.

Wraz z rozszerzeniem usługa obejmuje teraz „zakres od USJ21 do Bukit Bintang do Kota Damansara”. Tak jak poprzednio, możesz wybrać miejsce odbioru i zwrotu samochodu. Będziesz musiał zapłacić RM10 za usługę, ale nie jest tak źle dla wygody, jaką daje.

SOCAR Usługa od drzwi do drzwi znana teraz jako SOCAR2U; Rozszerza obszar serwisowy 1

Oprócz rozszerzonej usługi, SOCAR ogłosił również, że rozszerzył swoją flotę od czasu rozszerzenia swojej usługi w Penang, który został ogłoszony na początku tego roku. Jego flota obejmuje obecnie ponad 2000 samochodów i ponad 26 modeli do wyboru. Firma twierdzi również, że nowe samochody są dodawane do floty prawie co miesiąc.

SOCAR Malezja świętuje również 500 000 członków i 1000 kamieni milowych stref SOCAR. W związku z tym firma ma trwającą grę online, która pozwala graczom wygrywać kody promocyjne o wartości do 500 RM. Możesz zagrać w tę grę, naciskając ten linklub uderz ten zamiast tego, aby uzyskać więcej informacji o SOCAR Malezja.