Sony ma już czujniki obrazu ze zintegrowanym przetwarzaniem AI

Sony jest jednym z gigantów sensora obrazu na świecie smartphones I aparaty fotograficzne. Rzeczywiście, jeśli istnieje fabryka, która zarabia prawdziwe pieniądze z królestwa smartphonesTo Sony! Co wydaje się ciekawe, gdy weźmiemy pod uwagę, że japoński gigant nie odnosi dużych sukcesów w swoich zasięgach smartphones Xperia.

Jednak Sony ogłosiło dzisiaj, że ma już nowe czujniki obrazu ze zintegrowanym przetwarzaniem AI, pierwszym tego rodzaju na rynku. Czy byłby to krok w przyszłość z bardziej rozszerzoną rzeczywistością i sztuczną inteligencją na naszych urządzeniach przenośnych?



Tak więc, chociaż nie mamy pojęcia, kiedy możemy znaleźć te czujniki w prawdziwych produktach, firma wykorzystała dziś, aby ogłosić poważne zmiany w produkcji tych komponentów. Jeśli nie wiesz, według samego Sony, zintegrowane przetwarzanie w czujnikach przynosi wiele korzyści.

Powiedziawszy to wszystko, nowe czujniki noszą nazwy IMX500 i IMX501, z których oba są typu 1 / 2.3 z rodzaju (7, 857 mm po przekątnej), oba z dokładnością do 12.3 Megapikseli. Trwa pobieranie próbek do partnerów.

Jakie są rzeczywiste przypadki użycia tego produktu?

Czujnik tego typu ma wiele potencjalnych zastosowań w świecie rzeczywistym. Na przykład w sklepie można zainstalować kamerę przy wejściu, aby codziennie liczyć klientów, obliczyć zapasy lub zrozumieć lokalizacje, które przyciągają większość klientów w sklepie.

Sony ma już czujniki obrazu z wbudowanym przetwarzaniem AI – co więcej, co o tym sądzisz? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej.


Czy wiesz, że Sony odniosło sukces smartphones???

W ostatnich latach Sony nie odniosło dużego sukcesu z własnym zestawem telefonów z systemem Android Xperia. Jednak pomimo kolejnych premier urządzeń, które po prostu się nie sprzedają, Prawda jest taka, że ​​japoński gigant zarabia na tym rynku prawdziwe pieniądze dzięki ogromnemu popytowi na czujniki obrazu, branży, która nie ma sobie równych.

W końcu fabryki Sony zawsze działają na pełnych obrotach! Do tej pory były to Boże Narodzenie i Nowy Rok w czasach COVID. Nie może być odpoczynku, ponieważ świat fotografii smartphones Nie czekaj na nikogo!

Przeczytaj resztę artykułu tutaj.

Czy lubisz wyciek? Nakładamy na ciebie nasze konta! Obserwuj nas w Google News. Kliknij tutaj, a następnie śledź. Dziękuję Ci!

Podążaj za nami Facebook, Twitter, Instagram! Chcesz z nami porozmawiać? Wysłać e-maila do [email protected]

Sony ma już czujniki obrazu ze zintegrowanym przetwarzaniem AI 1

Od najmłodszych lat interesowałem się komputerami i ogólnie technologią, a swój pierwszy komputer miałem w wieku 10 lat, aw wieku 15 lat zbudowałem swój pierwszy horoskop, odkąd nigdy nie przestałem. Niezależnie od technologii jestem w pierwszym rzędzie, aby dowiedzieć się więcej.