Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sony oferuje w Indiach swoje najlepsze słuchawki ANC w fantastycznej cenie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sony oferuje w Indiach swoje najlepsze słuchawki ANC w fantastycznej cenie

Zawsze chciałeś mieć doskonałe słuchawki Sony WH-1000 XM3 ANC, ale odstraszała Cię cena wynosząca blisko 30 000 rupii? Cóż, są one dostępne z rabatem prawie jedną trzecią Amazon Indie. Słuchawki, które wielu uważa za wzorcowe słuchawki Bluetooth ANC, są dostępne w cenie 20 490 rupii, czyli o ponad trzydzieści procent niższej w porównaniu z ich standardową ceną wynoszącą 29 990 rupii. W momencie pisania tego tekstu słuchawki były dostępne w tej cenie na AmazonTata Cliq, Croma i Furniturezone (linki poniżej).

Jeśli chodzi o słuchawki Bluetooth z aktywną redukcją szumów (ANC), seria Sony WH-1000X ma swoje własne miejsce, a WH-1000 XM3 mają być najlepsze i konkurować nawet z legendarnym QC-35 II firmy Bose słuchawki, które wielu uważało za ostatnie słowo w ANC. Dźwięk Sony jest nieco bardziej przyjazny basom niż delikatniejszy, charakterystyczny dźwięk firmy Bose, ale odbiera nam to; są tak samo dobre, jak wszystkie słuchawki za mniej niż 40 000 rupii, zapewniając bogaty dźwięk, który będzie przyjemnością na lata.

Są również bardzo dobrze zaprojektowane, z nausznikami, które wygodnie pasują przez lata i czystym, dyskretnym wykończeniem, którego nie masz nic przeciwko noszeniu również na zewnątrz. ANC, jak wynika z naszego ograniczonego doświadczenia z nimi, faktycznie pasuje, a czasem nawet wydaje się lepszy, niż to, czego doświadczyliśmy na Bose QC-35 II, ponieważ słuchawki potrafią wytłumić większość słyszanych przez nas szumów zewnętrznych, a nie tylko ruchu ulicznego . WH-1000 XM3 to także być może jedyne wysokiej klasy słuchawki, jakie widzieliśmy, w których udało się zastosować skuteczny system sterowania gestami – możesz regulować głośność i przełączać utwory, przesuwając palcami po panelu na nausznikach, i jest to nasz ulubiony gest to sposób, w jaki głośność zostaje zmniejszona w momencie położenia dłoni na nauszniku, co pozwala nam w każdej chwili porozmawiać z daną osobą.

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje do czytania i dodawania adnotacji do książek PDF na iPadzie

Ale oczywiście największym atutem słuchawek jest jakość dźwięku, która jest wprost fantastyczna. I wygodnie, najlepiej, jak można uzyskać w tej (obniżonej) cenie. Dodaj do tego trzydzieści godzin pracy baterii i opcję ładowania telefonu do pięciu godzin po zaledwie dziesięciu minutach ładowania, a otrzymasz idealne słuchawki dla każdego, kto pragnie najwyższej jakości dźwięku. Co miał Hifi ocenił to 5-gwiazdy kiedy sprawdzili to wcześniej.

Nie wiemy, jak długo będzie dostępna ta obniżona cena. Oficjalna cena słuchawek pozostaje niezmieniona – Sony wciąż wymienia je na swojej stronie internetowej na poziomie 29 990 rupii indyjskich. Wiemy jednak, że w tej cenie są to prawdopodobnie najlepsza oferta dla każdego, kto szuka doskonałej jakości dźwięku i ANC w zestawie słuchawek bezprzewodowych.

Kup Sony WH-1000XM3 na Amazon
Kup Sony WH-1000XM3 na Tata Cliq
Kup Sony WH-1000XM3 na Cromie
Kup Sony WH-1000XM3 w strefie słuchawek