Sony PS5 – nowy DevKit? Ujawniono ostateczny projekt?

Nowy film trafił do Internetu, aby pokazać to, co pokazała Sony PlayStation DevKit 5, z projektem, który jest znacznie bardziej & # 039; normalny & # 039; w porównaniu do opisywanego sprzętu & # 039; V & # 039; Stary.

Wiemy jednak, że zestaw deweloperski w kształcie litery V jest poprawny, prawdopodobnie jest to po prostu manipulacja obrazem.

Sony PlayStation 5 – Jeszcze jeden dzień, kolejny wyciek! Nowy DevKit? (Wideo)

Sony PS5 - nowy DevKit? Ujawniono ostateczny projekt? 1

Dlatego wideo jest publikowane w Internecie w celu uzyskania informacji o błędzie. Jednak zezwalanie użytkownikom na popełnianie błędów i zezwalanie na treści publiczne. Być może jest to nasze pierwsze spojrzenie na to, jak mogłaby wyglądać recenzja sprzętu Sony PlayStation. 5 Ostatni.

Innymi słowy, wsparcie Sony osiągnęło punkt, w którym nie musisz już korzystać z & # 039; V & # 039; w celu zwiększenia komfortu w sistema. Wybierz bardziej tradycyjny projekt uzyskany dzięki PS4 i PS4 Pro.

To powiedziawszy, biorąc pod uwagę projekt, który możemy zobaczyć na filmie, fiksacja jest bardzo dziwna, więc dziwne jest bycie & # 039; fałsz & # 039; fałszywe, ale nigdy nie wiadomo!

Tymczasem PS5 ma się pojawić na specjalnym wydarzeniu w lutym przyszłego roku, a jego premiera nastąpi w tym roku w cenie około 499 EUR.

Co sądzisz o tym wszystkim? Podziel się swoją opinią Dołącz do nas w komentarzach poniżej.

Czcionka

Nikt nie tworzył gier na PS5 i Xbox Scarlett?

Sony PS5 - nowy DevKit? Ujawniono ostateczny projekt? 2

Mniej więcej! W końcu nowy kwestionariusz utworzony podczas GDC 2020 pokazuje, że istnieje duże zapotrzebowanie na nową konsolę, żądając tego numeru & # 039; deweloperzy & # 039; którzy pracują na bardzo małych platformach!

Ponadto, w bardzo dziwny sposób, platformą z największą liczbą projektów dzisiaj jest PC!

Przeczytaj resztę artykułu tutaj.

Śledź najnowsze osiągnięcia technologiczne do tej pory. Śledź nas na Facebook, Twitter, Instagram! Chcesz z nami porozmawiać? Wysłać e-maila do [email protected]