Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sony WH-1000XM4 z funkcją rozmów na czacie i łącznością wielopunktową wprowadzony na rynek w Indiach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sony WH-1000XM4 z funkcją rozmów na czacie i łącznością wielopunktową wprowadzony na rynek w Indiach

Po wprowadzeniu na rynek słuchawek WF-1000XM3 TWS w zeszłym miesiącu, firma Sony wprowadziła dzisiaj w Indiach zupełnie nowe słuchawki WH-1000XM4. M4 jest następcą M3, który został wprowadzony na rynek w 2018 roku i istnieje już od dłuższego czasu. Nie wspominając, że był to jeden z najchętniej wybieranych słuchawek z redukcją szumów, a bezpośrednim konkurentem jest model Bose QC35 II. Krótko mówiąc, najnowsza oferta Sony wydaje się być bardzo podobna do M3, z wyjątkiem kilku subtelnych zmian i dodatków.

Sony WH-1000XM4: Projekt

Pod względem projektu i wyglądu WH-1000XM4 wygląda identycznie jak jego poprzednik. Słuchawki znajdują się w twardym futerale i są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. Jeśli chodzi o zmiany, Sony sugeruje, że w M4 zmniejszono wyściółkę pałąka, co według niego zmniejsza uczucie zacisku na głowie, zapewniając wygodniejsze dopasowanie.

Sony WH-1000XM4: Sprzęt

Słuchawki Sony WH-1000XM4 są wyposażone w hybrydowe przetworniki 40 mm, które napędzają dźwięk i działają na własnym chipie QN1 firmy Sony, który wspomaga redukcję szumów. Wykorzystuje Bluetooth v5.0 zapewnia łączność i obsługuje kodeki SBC, AAC i LDAC. Co więcej, słuchawki obsługują także format Sony 360 Reality Audio, podobny do M3, który zapewnia dźwięk przestrzenny. Jeśli chodzi o baterię, WH-1000XM4 zapewnia około 30 godzin pracy na jednym ładowaniu. Ładuje się przez USB typu C i sugeruje w przybliżeniu 3 godzin do pełnego naładowania.

Sony WH-1000XM4: Funkcje

Mówiąc o funkcjach, WH-1000XM4 ma prawie takie same elementy sterujące, jak WH-1000XM3. Słuchawki mają jednak kilka dodatków. Na przykład istnieje chip wyposażony w funkcję wykrywania zużycia, która automatycznie wstrzymuje odtwarzanie po wyjęciu i wznawia po ponownym włączeniu. Podobnie dostępna jest funkcja Mów na czacie, która identyfikuje Twój głos i włącza funkcję szumu otoczenia, która pozwala rozmawiać z kimś bez konieczności ręcznego włączania tej funkcji. Ponadto dostępna jest teraz także obsługa łączności wielopunktowej. Można więc podłączyć więcej niż jedno urządzenie jednocześnie, czego brakowało w poprzednim sprzęcie.

Sony WH-1000XM4: ceny i dostępność

Cena Sony WH-1000XM4 wynosi 29 990 rupii indyjskich. Będzie dostępny w dniu Amazon Indie I Strefa słuchawek.in począwszy od dzisiaj.

Aktualizacja: recenzja Sony WH-1000XM5