Sony wprowadza nowe słuchawki WH-XB910N i wkładki douszne WF-C500

Sony wprowadza nowe słuchawki WH-XB910N i wkładki douszne WF-C500

Sony w końcu zdjęło opakowanie z dwóch bardzo wyczekiwanych produktów, słuchawek WH-XB910N i wkładek dousznych WF-C500. Chociaż oba wyciekły kilka tygodni temu, nadal istnieją pewne szczegóły, które zostały pominięte w poprzednich raportach, takie jak cena i dostępność.

Chociaż nie są one częścią najwyższej klasy produktów audio Sony, są w stanie konkurować z jakąkolwiek inną marką w zakresie średnich i niskich częstotliwości. Warto również zauważyć, że oba będą dostępne do zakupu w październiku, ale zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte dla tych, którzy już zdecydowali, że bezwzględnie muszą posiadać jedno lub drugie (lub oba).

WH-XB910N to najdroższy produkt z tej dwójki. Te słuchawki są częścią serii Extra Bass firmy Sony i są wyposażone w aktywną redukcję szumów, adaptacyjną kontrolę dźwięku, sterowanie gestami oraz obsługę kodeków AAC i LDAC. Ponadto słuchawki mają zarówno Alexę, jak i Google Assistant wsparcie, wraz z Android Fast Pair i Windows Obsługa szybkich par.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, nie ma nic niezwykłego do zakomunikowania: Sony WH-XB910N zapewnia do 30 godzin pracy na baterii. Jak widać na zdjęciach, mają składaną konstrukcję i są dostarczane z futerałem w pudełku detalicznym. Słuchawki WH-XB910N można kupić za 179 funtów i są dostępne w dwóch kolorach: niebieskim i czarnym.

Następnie mamy tanie wkładki douszne WF-C500, które obiecują wodoodporność IPX4, obsługę AAC i nie mniej niż 10 godzin pracy na baterii. Jednak dzięki etui ładującemu te wkładki douszne mogą zaoferować kolejne 10 godzin autonomii.

Nowy Sony WF-C500 kosztuje tylko 89 funtów i jest dostępny w czterech opcjach kolorystycznych: czarnym, zielonym, pomarańczowym i białym. Podobnie jak słuchawki WH-XB910N, wkładki douszne nie są dostępne w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii i zaczną być dostarczane w październiku.

Sony WF-C500
Sony-WF-C500