Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Spektakularne obrazy zabawnych graffiti

W tej części Shatter, oprócz ciekawego graffiti artysty, zapoznajemy się z jego ciężką pracą, historią życia, aby lepiej zrozumieć jego prace.

Jimmy Paul Scanlon (aka JPS) urodził się w 1997 roku w nadmorskim miasteczku niedaleko Bristolu w Anglii. Jego kreatywność przejawiała się od dzieciństwa. Uczony przez ojca, zaimponował nauczycielom swoimi niesamowitymi rysunkami. Po szkole poszedł na studia, aby studiować projektowanie graficzne.

Po odcięciu wsparcia rządowego Jamie nie mógł już płacić za studia, więc musiał zrezygnować. Praca jako szewc i dorabiacz kluczy wywróciła go do góry nogami.

Jamie zaczął brać narkotyki i uzależnił się od cracku i alkoholu po zabiciu dwóch swoich przyjaciół. W 2009 roku, kiedy Jamie był w złym humorze, przyjaciel zabrał go na wystawę szablonów w Bristolu.

graffiti/

To właśnie tam Jamie zdał sobie sprawę, jak zmarnował życie. Jimmy zaczął tworzyć graffiti, wykonując szablon z okładki magazynu i skradzionej farby w sprayu. Jednak nie osiągnął jeszcze etapu, na którym musiał stawić czoła swojemu uzależnieniu. Wreszcie, kiedy stał się bezdomny i spał na dachu opuszczonego hotelu, znalazł się w najgorszej z możliwych sytuacji. Na szczycie hotelu podjął trudną decyzję: wskoczyć na rozdroże i dołączyć do dwójki zaginionych przyjaciół lub kontynuować puste życie. Jimmy jest zdeterminowany udowodnić, że może odnieść sukces w sztuce i pokazać, że choć dorastał w biedzie, nie jest przegranym, wbrew temu, w co był wychowywany.

graffiti/

Zaczął uczęszczać na konsultacje i sesje grupowe, aż w końcu udało mu się zmienić swoje życie. Z biegiem czasu i pogonią za sztuką Jamie udoskonalał swój sprzęt i umiejętności oraz ewoluował swój styl i technikę. Artysta ten ma niepowtarzalny styl. Jego prace można oglądać w takich krajach jak Norwegia, Hiszpania, USA i Niemcy.

Sztuka i życie artystyczne uratowały mnie przed nałogiem. Nie znajduję większej przyjemności niż malowanie dzieł, którymi cieszy się świat.

Jamie mówi o swojej pracy:

Początkującym radzę zacząć od prostych słów i malować rzeczy, które im się podobają i z którymi mogą się osobiście utożsamić. Tematy, które media uznają za interesujące, wykorzystywane są jedynie w celu promocji konkretnej marki. Warto wiedzieć, że łamanie zasad (nie podążanie za trendami) zawsze wiąże się ze stresem. Kiedy zaczynałem, nie miałem nic do stracenia. Pracuj z Johnem Weddellem i myśl, że nie masz nic do stracenia.

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

graffiti/

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście oglądając tę ​​część migawki. Aby zobaczyć więcej dzieł tego artysty, możesz odwiedzić stronę JPS na Instagramie. Co sądzisz o tym graffiti? Czy Ci się podobały?

Pobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie intexPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy kurs on-line