Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Spektakularne zdjęcia świata pod ryczącymi falami morza, z narracją Matta Portosa

Brytyjski fotograf Matt Portos wykonał bardzo piękne i spektakularne zdjęcia głębin morskich oraz pod kątem, pod ryczącymi falami morza.

Matt Portus, brytyjski fotograf ze Studio_M, w projekcie „Poniżej załamującej się fali” wykonał spektakularne zdjęcia fal pod Morzem Malediwskim na Oceanie Indyjskim. Te wspaniałe zdjęcia zostały zrobione, gdy wzburzone fale morskie wywołały burzę, a Matt mógł jednocześnie fotografować świat pod wzburzonymi falami.

Portos wierzy:

Świat pod morskimi falami zawsze był dla mnie niesamowity. Świat pod ryczącymi falami morza jest symbolem istnienia i świata, w którym żyjemy. Piękno ciszy po burzy jest fascynujące. Po całym zamieszaniu widzimy pewien spokój i porządek.

  • Podwodne zdjęciePodwodne zdjęciePodwodne zdjęciePodwodne zdjęciePodwodne zdjęciePodwodne zdjęcie
  • Podwodne zdjęciePodwodne zdjęcie

Portos oferują ekscytujące widoki na podwodny świat. On wierzy:

Niektóre skały nadal stoją stabilnie po burzach, te skały wciąż żyją po burzach, ale niektóre skały nie są w stanie wytrzymać burzy i ulegają zniszczeniu. Niektóre ryby oceaniczne giną podczas huraganów, ale inne przeżywają i nadal żyją. Żyjemy w fantastycznym świecie. Aby znaleźć, musimy szukać i próbować.

Podwodne zdjęcie

Portos wierzy, że zdjęcia, które robi, ukazują jego podejście do życia. On mówi:

Tak widzę świat.

Podwodne zdjęcie

Wszystkie zdjęcia tego brytyjskiego fotografa publikowane są na jego stronie internetowej Behance. Te zdjęcia to tylko część zdjęć wykonanych przez Portosa z głębin oceanu.

Pobieranie premium motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie SamsungaPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmodarmowy płatny kurs Udemy do pobrania