Spike: innowacyjna aplikacja do konwersacyjnych wiadomości e-mail


Spike: innowacyjna aplikacja do konwersacyjnych wiadomości e-mail

Nasza zależność od smartphones Wkrótce nie zwolni. Prawie wszystkie nasze zadania są wykonywane tylko na urządzeniach mobilnych. Urządzenia mobilne mają wiele aplikacji, które ułatwiają ludziom życie i oszczędzają czas, wykonując dla nas zadania. Tego rodzaju aplikacje mobilne należą do kategorii aplikacji efektywnej wydajności, które są używane głównie w celu uproszczenia różnych zadań.

Często słyszymy, że wydajność jest wynikiem zaangażowania, ciągłych wysiłków i inteligencji. I to prawda. Ale teraz mamy aplikacje zwiększające produktywność, które zaczęły zajmować kluczowe miejsce w naszej codziennej rutynie. Głównym powodem tego jest to, że każdy chce być bardziej wydajny i wydajny z czasem.

Wszystko, co musisz zrobić, to pracować mądrzej, a nie ciężej, za pomocą aplikacji zwiększających wydajność. Dzisiaj podzielimy się szczegółową recenzją aplikacji mobilnej jednej z tych aplikacji „Spike”.

Spike: innowacyjna aplikacja do konwersacyjnych wiadomości e-mail 1

Informacje o aplikacji Spike

KolecAplikacja do konwersacyjnych wiadomości e-mail jest wszechstronnym obszarem roboczym do komunikacji i współpracy, który przekształca pocztę e-mail w proste rozmowy na czacie. Spike przenosi cały proces do skrzynki odbiorczej:

 • E-maile
 • Czaty
 • Kalendarz
 • Połączenia
 • Współpraca zespołowa
 • Zadania
 • Aplikacja Spike działa w zasadzie na istniejącej wiadomości e-mail użytkownika. Aplikacja zwiększająca wydajność jest dostępna na wielu platformach, w tym iOS, Android, Mac, Windows i Web. Zapewnia to użytkownikowi unikalny, zunifikowany iw pełni funkcjonalny obszar roboczy, który utrzymuje stały przepływ.

  Dvir Ben-Aroya, współzałożyciel i dyrektor generalny Spike, powiedział:

  „Ilość czasu spędzanego przez e-mail jest stresująca. Spędzamy dużo czasu, próbując to kontrolować i ostatecznie przeciążamy się innymi narzędziami. Oprócz e-maila mamy kolekcję narzędzi, które stały się ogromnym i wyczerpującym zadaniem.

  Chcemy całkowicie wyeliminować stres związany z pocztą e-mail i przekształcić ją w coś, co sprawia przyjemność i jest tak proste jak rozmowa. Spike Conversational e-mail to umożliwia, umożliwiając prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnym włączeniu wszystkich niezbędnych narzędzi do skrzynki odbiorczej, zmniejszając obciążenie i usprawniając przepływ pracy ”.

  najlepsza aplikacja e-mail dla Androida „src =” https://www.mobileappdaily.com/public/uploads/mad_9250c23b67.png „style =” height: 494px; szerokość: 700px

  Istotne funkcje aplikacji Spike

  Użyj Spike, pierwszej na świecie konwencjonalnej aplikacji do obsługi poczty e-mail, do zarządzania wiadomościami na kontach e-mail. Sprawdź te główne funkcje, które z pewnością okażą się niezwykle przydatne w aplikacji Spike:

 • E-mail konwersacyjny: Zamień istniejące wiadomości e-mail w prostą rozmowę i nadaj im bardziej ludzki charakter.
 • Zunifikowana funkcjonalność: Nie jest konieczne ciągłe przełączanie między aplikacjami. Możesz przechowywać wiele kont e-mail w jednym miejscu za pomocą najlepszej aplikacji do obsługi poczty e-mail.
 • Czat zespołu: Czatuj z członkami drużyny lub klientami za pomocą aplikacji do czatowania e-mail. Każdy może brać udział w czacie, nawet jeśli nie korzysta ze Spike.
 • Tryb ciemny Ciesz się lepszą czytelnością i oszczędzaj energię baterii dzięki funkcji trybu ciemnego aplikacji Spike.
 • Prywatność i bezpieczeństwo danych: Szyfrowanie wiadomości e-mail AES256 zapewnia bezpieczeństwo danych, ponieważ bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem aplikacji Spike.
 • Aplikacja Spike jest również kompatybilna z szeroką gamą kont e-mail Gmail, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, Office / Outlook 365, IONOS, GoDaddy, Exchange, AOL i IMAP.

  Masz również dostęp do wielu kalendarzy, opcję natychmiastowego podglądu, dzięki której możesz przeglądać wszystkie pliki, nawet ich nie pobierając. Zaoszczędź czas podczas pracy z dostosowywanymi akcjami slajdów i powiadomień. Były to podstawowe cechy aplikacji Spike, która ułatwia jej korzystanie dla klientów.

  Korzyści z wyboru aplikacji Spike

  Razem Spike oferuje najlepsze wiadomości e-mail i komunikatory w jednej aplikacji. Zobacz poniżej, co wyróżnia aplikację Spike na tle innych aplikacji zwiększających produktywność i jakie są zalety korzystania z tej aplikacji.

  Ta funkcja sprawia, że ​​ta aplikacja wydajności różni się od innych. Możesz zaplanować wiadomości e-mail i kontynuować normalną pracę za pomocą opcji dostarczania pocztą aplikacji Spike.

  Aplikacja Spike gwarantuje prywatność użytkowników, aplikacja nie ma reklam i nie sprzedaje swoich danych. Dzisiaj bycie wolnym od reklam jest jedną z głównych funkcji wymaganych przez użytkowników w aplikacjach mobilnych, ponieważ ludzie chcą efektywnie wykorzystywać swój czas.

  Priorytetowa skrzynka odbiorcza najpierw pokazuje ważne wiadomości e-mail, spam i mniej ważne wiadomości e-mail są odłożone na bok. Jest to innowacyjna funkcjonalność zapewniana przez aplikację Spike, która pomaga użytkownikom ustalać priorytety swoich e-maili.

  Wciśnięty wysłać za wcześnie? Nie martw się! Użytkownicy mogą wysyłać swoje wiadomości w 10 sekund.

  Aplikacja Spike zapewnia większą wydajność na jednej platformie, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy zamiast pracy na wielu różnych platformach, co odróżnia ją od wszystkich innych aplikacji zwiększających wydajność.

  Oprócz tego aplikacja Spike ma również YouTube kanał, na którym marka regularnie publikuje opisowe filmy wideo wyjaśniające różne funkcje aplikacji Spike. Na przykład najnowszy film Spike wyjaśnia użytkownikom, jak zaoszczędzić czas dzięki ogromnym działaniom, takim jak usuwanie / archiwizacja / oznaczanie jako czytanie wielu wiadomości na pulpicie, jak pokazano w poniższym filmie.

  Plany cenowe dla aplikacji Spike

  Aplikację zwiększającą produktywność można pobrać bezpłatnie na Androida, iOS i przeglądarki internetowe, a także jest dostępna na komputery Mac i Windows. Spike jest bezpłatny dla kont osobistych i konta firmowe muszą płacić. Możesz wypróbować plany subskrypcji wymienione poniżej w aplikacji Spike.

  Plany abonamentowe:

  Jeśli chcesz używać Spike do komunikacji w swojej firmie, musisz użyć wersji Pro.

  1. Konto osobiste – Gdy klient korzysta ze swojego konta osobistego (np. [email protected]) w Spike, konto może być używane do nieograniczonej liczby kont i przechowywania do 100 000 wiadomości.

  2. Konto biznesowe – Każde niestandardowe konto domeny wymaga subskrypcji, ale użytkownicy mogą dodawać nieograniczone konta osobiste i uzyskać priorytetowe wsparcie w wersji Pro aplikacji Spike.

 • Abonament roczny PS5.99 na użytkownika miesięcznie
 • Plan miesięczny PS7.99 na użytkownika miesięcznie
 • Werdykt MAD – przegląd aplikacji Spike

  Bez wątpienia potrzebne są aplikacje zwiększające produktywność, takie jak Spike, które zapewniają użytkownikom unikalną platformę, dzięki której mogą zapewnić, że zespoły mogą pracować wydajniej i wydajniej.

  W sklepie z aplikacjami i jest wiele aplikacji Google Play Store Oferują usługi produktywności, ale Spike oferuje unikalne i wyraźne funkcje, takie jak tryb ciemny, wysyłanie później, obsługa wielu kont e-mail i priorytetowych skrzynek odbiorczych.

  Spike może być dobrym rozwiązaniem, jeśli używasz poczty e-mail do długich dyskusji lub chcesz prowadzić znacznie bardziej wydajne rozmowy. W przypadku zainteresowania otrzymywaniem aktualizacji dotyczących rozwoju aplikacji mobilnych, w MobileAppDaily zalecamy zapoznanie się z sekcją szczegółowych recenzji aplikacji mobilnych, które mają być aktualizowane o trendy aplikacji na Androida i iOS.

  Linki do pobierania aplikacji

 • App Store
 • Google Play