Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotify mówi ci, która piosenka uratuje cię przed Vecną w Stranger Things

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotify mówi ci, która piosenka uratuje cię przed Vecną w Stranger Things

Wraz z dwoma ostatnimi odcinkami czwartego sezonu Stranger Things, które wylądowały na Netflix, Spotify daje nam coś do zabawy: osobistą playlistę, która pomoże Ci odkryć swoją „piosenkę zbawiciela”.

Tak jak Maxowi udało się uciec z Vecny, słuchając Running Up That Hill Kate Bush, tak i ty możesz znaleźć piosenkę, która ocali cię przed potworem Upside Down.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Spotify pomaga Ci znaleźć piosenkę Zbawiciela

Najnowszy sezon Stranger Things był wielkim hitem dla Netflix, ale nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę liczbę fanów serialu. Podłączając się do tego konkretnego wagonu, Spotify uruchamia nowy rodzaj listy odtwarzania dla wszystkich fanów programu.

Obrazy Max uciekającej przed Vecną w utworze Running Up That Hill, piosence, której słuchała wiele razy w ciągu sezonu, stały się wirusowe i są znane nawet tym, którzy nie są fanami Stranger Things. A teraz możesz dowiedzieć się, która piosenka uratowałaby Cię w tej samej sytuacji.

Wygenerowana na podstawie twoich preferencji piosenka na górze listy powinna być twoją „piosenką zbawiciela”, a konkretnie utworem, którego słuchasz, aby uciec przed złą Vecną.

Jak znaleźć odwróconą listę odtwarzania

Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, możesz przejść do listy odtwarzania Spotify Upside Down. Platforma wygeneruje własną listę utworów, więc jeśli tego nie zrobiłeś, musisz zalogować się na swoje konto.

Playlista zatytułowana „Upside Down Playlist” zawiera 50 utworów, z Twoją piosenką zbawiciela na pierwszym miejscu. Większość z nich to utwory, których słuchałeś wcześniej w Spotify. Jest też kilka piosenek powiązanych z programem, które dadzą ci szansę na znalezienie nowej muzyki, którą pokochasz.

Rekommenderad:  Nauczymy Cię, jak usunąć wszystkie ikony z paska zadań Windows 11 w kilka kliknięć

Automatycznie generowana lista odtwarzania bierze pod uwagę to, czego i kiedy słuchasz, a także nawyki słuchania ludzi, którzy mają podobny gust muzyczny jak Ty. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie utwory otrzymasz przed sprawdzeniem listy odtwarzania, istnieje sposób, aby zobaczyć, czego ostatnio słuchałeś w Spotify.

Jeśli chcesz wrócić do listy odtwarzania, upewnij się, że używasz przycisk Lubię to aby dodać ją do swojej biblioteki.

Ucieczka z góry nogami

Czy Spotify zrobił to dobrze, czy też nie trafił w sedno? Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie powiedzielibyśmy, że najlepszy utwór jest naszym ulubionym na liście odtwarzania, ale zdecydowanie jest dobry.

Tak czy inaczej, lista utworów jest tak dobra, jak każda inna, aby pomóc ci w ciągu dnia pracy, kiedy sprzątasz dom lub uciekasz z Vecny. Co więcej, możesz go posłuchać po zakończeniu dwóch ostatnich odcinków, które trwają około czterech godzin.