Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotify otrzymał jedną z najlepszych funkcji do korzystania z niego w samochodzie

Spotify, używany na wielu platformach iw wielu sytuacjach, ma kilka dedykowanych opcji. Przykładem tego jest interfejs, który ma dla samochodu, który pomaga kierowcom zwracać maksymalną uwagę na drogę.

Ponieważ ta opcja, z której wielu korzystało na co dzień, została usunięta przez Spotify i nie jest już dostępna. Wszystko wróciło do swojego pierwotnego formatu, ale mogło to być tylko tymczasowe, ponieważ przygotowywanych jest wiele nowych funkcji.

Funkcje muzyczne interfejsu samochodowego Spotify

Koniec jednej z najlepszych funkcji

Dedykowany interfejs kierowcy Spotify był jedną z wielu funkcji docenianych przez użytkowników. Jeśli był aktywny, wykrywał połączenie z samochodem i umożliwiał wszystkim dostęp do uproszczonego i znacznie bardziej naturalnego interfejsu.

Zniknięcie tej opcji zostało wykryte kilka dni temu przez użytkowników usługi, którzy pospiesznie zgłaszali brak tej usługi streamingowej na forach. Opcja konfiguracji została usunięta, bez ostrzeżenia i do tej pory bez żadnego uzasadnienia.

Funkcje muzyczne interfejsu samochodowego Spotify

Spotify przygotowuje nowości do wykorzystania w samochodzie

Odpowiedź na to pytanie pojawiła się wkrótce na forach Spotify, gdzie moderator związany z serwisem zdradził wszystko. Ta funkcja została skutecznie usunięta, ale nie dlatego, że nie jest używana przez użytkowników serwisu.

Który zostało ujawnionie jest obiecujący i wskazuje, że wkrótce pojawią się kolejne wiadomości. Spotify testuje nowe funkcje poprawiające użyteczność i będzie to obszar, na który od razu postawią, zwłaszcza jeśli chodzi o użycie w samochodzie.

Interfejs do słuchania muzyki zostanie odnowiony

W tej samej publikacji Spotify ujawnił użytkownikom alternatywne sposoby korzystania z usługi w samochodzie. Mowa o Androidzie Auto, trybie jazdy Asystenta Google czy samych Mapach Google, czy Waze, które integrują się z usługą streamingu.

Pozostaje więc czekać i zobaczyć, co szykuje Spotify, aby zastąpić interfejs użytkownika w samochodzie. Twój zestaw do użytku w samochodach został wydany, ale tylko w USA i w ograniczonej grupie. Ten interfejs był więc idealny dla tych, którzy chcą po prostu słuchać muzyki w samochodzie.