Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotify pojawił się zainstalowany na Windows bez pytania? Nie jedyny z tym problemem

Spotify jest na bardzo dużej grupie platform, gdzie Windows, Androida, a nawet iOS. Ta aplikacja jest regularnie dostępna dla wielu użytkowników i jest używana codziennie i stale.

To ta aplikacja zachowuje się teraz nienormalnie w sytuacji, której nikt się nie spodziewał. Z tego, co zostało zgłoszone, w kilku miejscach Spotify jest teraz instalowany automatycznie i bez żadnej kontroli nad Windows 10 i dalej Windows 11.

Instalacja aplikacji Spotify Windows przesyłanie strumieniowe

Spotify pojawia się tam, gdzie się nie spodziewano

Często zdarza się, że aplikacje są instalowane w systemach operacyjnych, automatycznie i bez kontroli. Z reguły pojawiają się błędy, które w końcu są w ten sposób odzwierciedlane, co sprawia, że ​​użytkownicy czują się niekomfortowo, a nawet podejrzliwie.

To właśnie ten scenariusz jest zgłaszany na Spotify, a ta aplikacja pojawia się na Windows 10 i Windows 11 z wielu użytkowników. Nie było to spowodowane przez użytkowników, którzy wcześniej nie mieli tej aplikacji i prawdopodobnie nie są użytkownikami tej usługi przesyłania strumieniowego.

zainstaluj na Windows pochodzące ze sklepu Microsoft

W mediach społecznościowych i na normalnych kanałach piętrzą się skargi, odkrywczy podobne zachowanie we wszystkich przypadkach. Poinformowano, że z chwili na chwilę Spotify pojawiał się na Windows 10 lub Windows 11 z tych użytkowników.

Nie wiadomo na pewno, czy jest to problem, czy usterka firmy Microsoft, jej sklepu z aplikacjami lub samego Spotify. Mogła to być również sytuacja spowodowana przez firmę, która zdecydowała się na wprowadzenie tej usługi streamingowej do swoich najnowszych systemów operacyjnych.

Aplikacja do przesyłania strumieniowego może później zostać usunięta

Prawda jest taka, że ​​Spotify można potem usunąć z Windows, przy użyciu normalnej metody stosowanej w dowolnej aplikacji pochodzącej ze sklepu z aplikacjami firmy Microsoft. Chodzi o to, że nikt nie poprosił Microsoftu o udostępnienie tej aplikacji na swoim sistema

Jest to wyraźnie nienormalna sytuacja, której wszyscy użytkownicy się nie spodziewali. Instalowanie aplikacji automatycznie i bez kontroli lub chęci użytkowników jest czymś, czego nikt nie chce, nawet jeśli dzieje się to z tą, która jest znana i w Windows 10 lub nie Windows 11.


Table of Contents