Spotify został zaktualizowany o nowy wyłącznik czasowy dla systemu iOS

Po ciężkim i pracowitym dniu nauki lub pracy niewiele rzeczy jest tak satysfakcjonujących jak długa i spokojna noc snu. Niektórzy pobłogosławieni ludzie szybko osiągają stan relaksu, który pozwala im przejść bezpośrednio do ramion Morfeusza.

Jednak nie każdy ma ten dar, a dziś jest wielu, którzy korzystają z relaksującej mocy muzyki do odpoczynku. Chociaż na początku może się to wydawać dobrym pomysłem, prawda jest taka, że ​​ma swoje wady.

Najbardziej oczywiste jest to, że po zaśnięciu nie mamy rzeczywistej kontroli nad sytuacją. Jeśli więc umieścimy muzykę, może spędzić całą noc grając i kończąc nasze bębny lub – co gorsza – obudzić się w środku nocy z pojawieniem się szczególnie głośnego utworu.

Aby uniknąć tych niedogodności, Spotify opracowało rozwiązanie, które pomaga swoim użytkownikom. Dzięki niej mogą nadal cieszyć się ulubionymi piosenkami przed snem, mając pewność, że sama aplikacja zajmie się resztą, dzięki czemu następnego ranka nie będzie żadnych niedogodności.

Nigdy więcej obaw, że muzyka będzie nadal odtwarzana

Spotify został zaktualizowany o nowy wyłącznik czasowy dla systemu iOS 1

To rozwiązanie, które niedawno zostało dostarczone przez Spotify, jest znane jako Sleep Timer. Dzięki niemu użytkownicy mogą ustawić spanie w spersonalizowany sposób.

Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy zasadzić się na ekranie odtwarzania Spotify. Oznacza to, że powinni przejść do tej zakładki, która jest wyświetlana podczas odtwarzania utworu.

Następnie będą musieli przejść do menu w prawym górnym rogu. Tam zostanie wyświetlona lista opcji, spośród tych znajdujących się poniżej będzie można zobaczyć tę wymienioną w „Timerze uśpienia”.

Decyzja jest w twoich rękach

Spotify został zaktualizowany o nowy wyłącznik czasowy dla systemu iOS 2

Po wybraniu opcji Timer uśpienia pozostaje pozostawić preferencje. Po pierwsze, możesz utworzyć listę utworów lub dźwięków, z którymi chcesz spać i wybrać opcję „aż utwór się skończy” lub listę odtwarzania w tym przypadku.

Możesz także wybrać konkretne czasy, od razu 5 minut do 1 pełna godzina W ten sposób możesz mieć pewność, że muzyka będzie trwać wystarczająco długo, abyś mógł zasnąć i że skończy się wkrótce po tym.

Nadszedł czas uśpienia dla iPhone'a

Do maja tego roku Sleep Timer był już dostępny dla użytkowników Spotify na Androidzie. Teraz, kilka miesięcy później, aplikacja w końcu wydała tę alternatywę w najnowszej aktualizacji.

Być może opóźnienie między kolejnymi wydaniami wynika z faktu, że urządzenia z iOS mają swój „licznik czasu”. Pozwala to również ustawić godziny, w których aplikacje przestaną działać. Jednak Sleep Timer może oferować użytkownikom możliwość wprowadzania tych ustawień bez opuszczania aplikacji.