Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Body Fit Training wprowadza nową dynamikę grupową do treningu siłowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Body Fit Training wprowadza nową dynamikę grupową do treningu siłowego

Grupowe zajęcia fitness są powszechne w niektórych niszach. Ale trening siłowy był tradycyjnie ćwiczeniem indywidualnym. To znaczy do teraz. Trening dopasowujący się do ciała to wschodząca franczyza w Stanach Zjednoczonych, której celem jest pomoc większej liczbie osób w zrozumieniu korzyści płynących z treningu siłowego. Przeczytaj o firmie i jej nowych planach franczyzowych w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Oferuje zajęcia z treningu siłowego.

Prezes Lou DeFrancisco powiedział Small Business Trends: „Body Fit Training to butikowa firma fitness oferująca 50-minutowe grupowe zajęcia z treningu siłowego prowadzone przez wysoko akredytowanych trenerów w przyjaznej atmosferze. BFT czerpie z popularności treningu funkcjonalnego i siłowego i podnosi te funkcjonalności, łącząc elementy treningu osobistego z instruktażem ćwiczeń grupowych, stworzonych, aby zapewnić wyniki na każdym poziomie sprawności.

Nisza biznesowa

Oferując programowanie poparte nauką.

DeFrancisco mówi: „Nasze programy są periodyzowane 8 do 10 tygodni, umożliwiając członkom trening pięć lub sześć dni w tygodniu i zobaczenie wyników przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka kontuzji. Jeśli chodzisz do wielu naszych konkurentów pięć lub sześć dni w tygodniu, będziesz powtarzać ten sam trening lub trening nie będzie się zbytnio różnić. A Twoje wyniki fitness ustabilizują się.

„BFT korzysta również z zastrzeżonych monitorów tętna, które dają członkom wynik PxI (wynik wydajności x intensywność). Dzięki temu wyniki są specjalnie do nich dostosowane, nawet w środowisku komunalnym. W każdej klasie członkowie są nagradzani złotym, srebrnym lub brązowym rankingiem na podstawie ich wyniku PxI. Tak więc po treningu wszyscy odczuwają dumę i poczucie spełnienia. Połączenie programowania, treningu z pomiarem tętna i wielu trenerów na trening tworzy silne społeczności, które sprawiają, że ludzie wracają”.

Rekommenderad:  Nowa sprawa przeciwko byłemu pracownikowi pozwana przez Apple

Historia powstania firmy

Jako australijska marka.

Weteran branży fitness, Cameron Falloon, założył firmę w Melbourne w Australii w 2017 roku.

DeFrancisco wyjaśnia: „Xponential Fitness wprowadza tę koncepcję do Stanów Zjednoczonych, które Xponential przejął BFT w 2021 roku. Zostałem prezesem tej marki po tym, jak z sukcesem pomogłem w rozwoju StretchLab, naszej marki zajmującej się rozciąganiem wspomaganym w rodzinie marek Xponential, w ponad 200 lokalizacjach. Mój zespół BFT ciężko pracuje wraz z naszymi wieloma nowymi partnerami franczyzowymi, aby zapewnić globalny sukces naszej koncepcji treningu siłowego na rynkach w całej Ameryce Północnej”.

Największa wygrana

Szybki rozwój programu franczyzowego w USA

DeFrancisco dodaje: „Nasza największa jak dotąd wygrana to podpisanie prawie 200 umów franczyzowych dla BFT w Ameryce Północnej w ciągu pierwszego roku działalności jako część rodziny Xponential Fitness. Świat zaczął wychodzić z najgorszej pandemii w 2022 roku. A przedsiębiorcy i konsumenci ponownie zaczęli kłaść nacisk na sprawność fizyczną, co naszym zdaniem pomogło BFT rozwijać się na tych początkowych etapach franchisingu”.

Największe ryzyko

Pozyskanie niesprawdzonej marki w USA

DeFrancisco wyjaśnia: „Zidentyfikowaliśmy lukę na rynku treningu siłowego w USA i dostrzegliśmy ogromną szansę w przejęciu marki treningu siłowego, takiej jak BFT. Ryzyko polegało na tym, że założyciele otworzyli tylko dwie lokalizacje w USA przed naszym zakupem. Ale czuliśmy się pewnie, stosując podręcznik Xponential do BFT na rynek północnoamerykański. Uruchomienie naszych wczesnych studiów przekroczyło nasze dotychczasowe oczekiwania”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Wspieranie franczyzobiorców.

DeFrancisco mówi: „Chociaż jesteśmy znani z zapewniania wyjątkowego wsparcia naszym partnerom franczyzowym, zawsze inwestowałbym w większe wsparcie, jeśli pomaga to ich biznesom, a ostatecznie naszej marce. Być może jest to dodatkowy krajowy marketing lub reklama, aby przyciągnąć potencjalnych klientów do studia lub jeszcze więcej kreatywnych zasobów, które partnerzy franczyzowi mogą wykorzystać w swoim marketingu studyjnym. Kiedy nasi franczyzobiorcy odnoszą sukces, my odnosimy sukcesy. Dlatego wspieranie ich jest zawsze moim najwyższym priorytetem”.

Rekommenderad:  Otwarta sztuczna inteligencja proponuje modele spójności: nową rodzinę modeli generatywnych, które osiągają wysoką jakość próbek bez szkolenia przeciwników

Tradycja zespołu

Konwencja z kilkoma wielkimi nazwiskami.

DeFrancisco dodaje: „Właśnie zorganizowaliśmy naszą pierwszą konwencję BFT North America, która była częścią XCON, dorocznej konwencji Xponential Fitness w Las Vegas. Uczestniczyło w nim ponad 50 partnerów franczyzowych i spędziliśmy dwa pełne dni na nauczaniu i motywowaniu. Zawierał on prezentację Gary’ego Vee. I zakończyliśmy to imprezą i prywatnym koncertem z Nelly!”

Ulubiony cytat

Filipian 4:13, „Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie wzmacnia”.

DeFrancisco mówi: „Te słowa były przełomem w moim życiu osobistym, zawodowym i duchowym”.

* * * * *