Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Co wyróżnia Odeum w przestrzeni marketingu wideo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Co wyróżnia Odeum w przestrzeni marketingu wideo

Marketing wideo stale się rozwija. Dlatego małe firmy potrzebują narzędzi, które nadążą za tymi zmianami. Odeon jest jednym z takich narzędzi.

Firma zapewnia konfigurowalne i markowe rozwiązania dla twórców wideo.Małe firmy w centrum uwagi: Odeum

Aby dowiedzieć się, co wyróżnia Odeum, przeczytaj w tym tygodniu „Small Business Spotlight”.

Co robi biznes

Dostarcza rozwiązania wideo dla firm.

Jay Dysart powiedział Small Business Trends: „Odeum to subskrypcyjne rozwiązanie wideo z białą etykietą dla twórców treści. Pomagamy twórcom treści publikować i rozpowszechniać filmy za pośrednictwem zestawu niestandardowych markowych aplikacji, które można dostarczać na urządzenia mobilne, tablety, Internet i telewizory”.

Nisza biznesowa

Zapewnia niedrogie markowe rozwiązanie.

Dysart mówi: „Jesteśmy pierwszą platformą, która oferuje całkowicie markowy zestaw aplikacji na urządzenia mobilne, tablety, Internet i telewizję bez żadnych kosztów początkowych.

„Żadna inna platforma nie jest darmowa. Wdrażamy klienta i pobieramy niewielki procent zarobków, aby mniejsze firmy mogły szybciej rozpocząć działalność”.

Jak zaczął się biznes

Jako projekt poboczny.

Dysart wyjaśnia: „Biznes rozpoczął się właściwie kilka lat temu jako poboczny projekt agencji cyfrowej JLOOP podczas wyjazdu firmowego. Do niedawna działał w trybie ukrycia.

Największa wygrana

Pomoc klientom w czasie COVID.

Dysart mówi: „Dzięki COVID Odeum było w stanie uruchomić kilka marek fitness i studiów jogi, które desperacko potrzebują nowego, zrównoważonego modelu przychodów, podczas gdy ich studia są zamknięte. To doskonały produkt we właściwym czasie”.

Największe ryzyko

Inwestowanie na dłuższą metę.

Dysart wyjaśnia: „Rozdajemy produkt, którego tworzenie zajęło lata, bazując na sukcesie naszych wydawców. Inwestujemy z góry, wierząc, że nasi wydawcy będą prowadzić zrównoważone biznesy przez lata, a my zapewnimy długoterminową wartość”.

Rekommenderad:  8 Przydatne subreddity dla projektantów

Wyciągnięta lekcja

Określ, czego naprawdę potrzebują klienci.

Dysart mówi: „Zdefiniowanie minimalnego opłacalnego produktu było trudne i faktycznie zbudowaliśmy więcej platformy, niż było to potrzebne, gdy po raz pierwszy próbowaliśmy wejść na rynek. Gdybyśmy przyjęli inne podejście, być może bylibyśmy w stanie wystartować szybciej”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Marketing

Dysart mówi: „Zainwestowalibyśmy więcej środków na rozwój oraz inicjatywy sprzedażowe i marketingowe. Mamy niesamowity produkt i cały nasz kapitał został włożony w jego budowę, przy bardzo niewielkich wydatkach na rynek”.

Tradycja zespołu

piąte środy.

Dysart wyjaśnia: „Świętujemy„ piąte środy ”. Każdy miesiąc, który ma 5 Środy oznaczają, że tego piątego bierzemy wolne popołudnie i robimy coś fajnego jako zespół. Zrobiliśmy wszystko, od Escape Rooms, przez kręgle, muzea i degustacje whisky.

* * * * *