Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: eSight zapewnia wyjątkowe rozwiązanie dla osób słabowidzących

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: eSight zapewnia wyjątkowe rozwiązanie dla osób słabowidzących

Życie z wadą wzroku stanowi wiele wyzwań, ale teraz jest rozwiązanie. W rzeczywistości eSight zapewnia urządzenia, które działają dla osób z różnymi schorzeniami.

Początkowo marka powstała, aby pomóc niedowidzącym członkom rodziny założyciela. Ale teraz oferują zaawansowane technologicznie urządzenia dla każdego. Przeczytaj wszystko o podróży w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Dostarcza sprawdzone klinicznie urządzenia medyczne dla osób słabowidzących.

Brian McCollum, dyrektor handlowy eSight, powiedział Small Business Trends: „Najnowsza generacja, eSight 4, jest używany przez tysiące ludzi z ponad 20 różnymi chorobami oczu, w tym chorobą Stargarta, zwyrodnieniem plamki żółtej i retinopatią cukrzycową, aby widzieć wyraźniej i zachować mobilność. Użytkownicy eSight zazwyczaj żyją z ostrością wzroku 20/60-20/800. Korzystając z eSight, wiele osób może osiągnąć ostrość wzroku nawet 20/20, co może zmienić życie”.

Nisza biznesowa

Dostarczanie wszechstronnych urządzeń.

McCollum mówi: „Opatentowane nachylenie bioptyczne eSight działa jak przyłbica, umożliwiając korzystanie z widzenia peryferyjnego. Użytkownicy eSight mogą przechylać urządzenie zgodnie ze swoimi potrzebami, niezależnie od tego, czy patrzą na znak drogowy podczas dojazdów do pracy, czy na ekran podczas pracy”.

Jak zaczął się biznes

Aby pomóc słabowidzącym członkom rodziny.

McCollum wyjaśnia: „Inżynier elektryk Conrad Lewis założył eSight po spędzeniu prawie 30 lat na szukaniu rozwiązania, które pomogłoby jego dwóm niewidomym siostrom widzieć”.

Jego siostry cierpią na chorobę Stargardta, która jest młodzieńczą postacią zwyrodnienia plamki żółtej. Pierwotnie jego celem było stworzenie kompleksowego rozwiązania, które pomoże im żyć niezależnie. W końcu zdał sobie sprawę z mocy tego rozwiązania dla innych. Tak firma się rozrosła.

Największa wygrana

Zmiana życia.

McCollum mówi: „Użytkownicy eSight mogli wyraźnie zobaczyć swoje nowo narodzone dziecko lub żonę w dniu ślubu. Coś tak prostego, jak zobaczenie kropli deszczu na źdźbła trawy po raz pierwszy, może zmienić życie użytkowników”.

Rekommenderad:  Jak włączyć adnotacje dla spotkań Zoom

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Badania, rozwój i marketing.

McCollum dodaje: „Możemy również wykorzystać te pieniądze na zwiększenie świadomości, aby więcej ludzi mogło skorzystać z naszej zmieniającej życie technologii”.

Tradycja zespołu

Pokrycie ścian biurowych.

McCollum wyjaśnia: „W biurze eSight w Toronto ściany są jak puste płótno. Mamy możliwość pisania na nich. Udostępniliśmy tam powiedzonka motywacyjne i zamieściliśmy zdjęcia użytkowników eSight. To pomaga nam skupić się na naszym ostatecznym celu”.

* * * * *


Table of Contents