Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Firma przeprowadzkowa True Friends sprawia, że ​​przeprowadzka jest dziecinnie prosta

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Firma przeprowadzkowa True Friends sprawia, że ​​przeprowadzka jest dziecinnie prosta

Tylko prawdziwi przyjaciele pomogą ci się ruszyć. Na szczęście obejmuje to ludzi z Firma przeprowadzkowa True Friends w Nashville. Firma jest produktem przedsiębiorcy, który zawsze marzył o posiadaniu firmy – pozostawił nawet inne stałe możliwości realizacji tego marzenia. Przeczytaj wszystko na ten temat w artykule Small Business Spotlight w tym tygodniu poniżej.Co robi biznes

Świadczy usługi przeprowadzkowe.

Założyciel Chris Knowles powiedział Small Business Trends: „W True Friends Moving Company z dumą oferujemy szeroką gamę usług pakowania i przeprowadzek dla właścicieli domów, właścicieli firm, najemców i seniorów. Nasze niezawodne usługi obejmują przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki firm, przeprowadzki w domu, przeprowadzki seniorów, przeprowadzki mieszkań/mieszkań, przeprowadzki na duże odległości i profesjonalną pomoc w pakowaniu.

Nisza biznesowa

Świadczenie terminowych i opiekuńczych usług.

Knowles mówi: „Osoby i rodziny w całym Tennessee i poza nim wybierają nas zamiast konkurencji, ponieważ zdobyliśmy znakomitą reputację dzięki temu, że punktualnie przychodzimy na spotkania, jesteśmy chętni do pracy i pomagamy w planowaniu każdego szczegółu przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmieszczenie się w budżecie, czy zapewnienie elastycznych opcji planowania dostosowanych do intensywnego stylu życia, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom bezproblemową obsługę. Nie tylko zapewniamy bezpłatną wyściółkę i folię termokurczliwą dla delikatnych przedmiotów, które trzeba zapakować i przenieść, ale w przeciwieństwie do innych firm przeprowadzkowych nie pobieramy dodatkowych opłat, jeśli nasi przewoźnicy muszą wchodzić i schodzić po schodach z ciężkimi pakunkami lub meblami. ”

Jak zaczął się biznes

Aby zaspokoić pasję do przedsiębiorczości.

Knowles wyjaśnia: „Założyłem firmę True Friends Moving Company po tym, jak znalazłem się na rozdrożu: mogłem albo spróbować i rozwijać swoje zainteresowanie posiadaniem firmy, albo mogłem dalej wspinać się po drabinie korporacyjnej w firmie z listy Fortune 500, w której pracowałem wiele lat.

Rekommenderad:  Naprawić Windows Zaktualizuj kod błędu 0x80070017

„Po wielu poszukiwaniach zdałem sobie sprawę, że bardziej pasjonuje mnie budowanie własnej firmy i marki niż praca dla kogoś innego. Firma True Friends zaczynała od zaledwie kilku osób do przeprowadzki i poruszającej się ciężarówki. Na tej podstawie zbudowaliśmy fundament, który zaczyna się od zapewniania niezrównanej obsługi klienta. Już na początku byliśmy bardzo skoncentrowani nie tylko na ciężkiej pracy nad budowaniem marki, ale także na dostarczaniu wysokiej jakości usług relokacyjnych w przystępnych cenach. Od tego czasu True Friends jest nadal jak zawsze oddany przestrzeganiu standardów, które czynią nas THE MOVERS of Tennessee i Floryda. Jak mówią, „reszta jest historią”.

Największa wygrana

Zdobycie uznania jako najszybciej rozwijająca się mała firma INC 5000.

Knowles dodaje: „W ciągu ostatnich kilku lat, nawet podczas pandemii i wyzwań związanych z zatrudnieniem, byliśmy w stanie utrzymać nasz wzrost, utrzymując zadowolenie naszych obecnych pracowników i szybko dostosowując się do zmian rynkowych. Możliwość dostosowania była jedną z naszych największych zalet. Jestem podekscytowany tym, jakie nowe wyzwania mnie czekają”.

Największe ryzyko

Szybkie otwarcie drugiej lokalizacji.

Knowles mówi: „Patrząc wstecz, wydaje mi się, że gdybyśmy poczekali jeszcze kilka lat, aby upewnić się, że każda polisa i SOP zostały ukończone jako pierwsze, prawdopodobnie przebiegłoby to trochę płynniej. Zrobiliśmy skok, myśląc, że będzie miał takie same wyniki jak Nashville. Ale tak po prostu nie było. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że prowadzenie drugiej lokalizacji wiąże się z wyjątkowymi wyzwaniami. Ale po drodze było też zabawnie”.

Wyciągnięta lekcja

Delegat.

Knowles wyjaśnia: „Na początku działalności firmy trudno było utrzymać wszystko samemu. Dopiero gdy otrzymałem dodatkową pomoc, mogłem zająć się innymi obszarami firmy, które wymagały uwagi”.

Rekommenderad:  Czy bycie asystentem administracyjnym jest stresujące?

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Nagradzanie zespołu.

Knowles dodaje: „Biorąc pod uwagę to, jak bardzo mój zespół starał się pomóc firmie w rozwoju podczas pandemii, przeznaczyłbym dodatkowe 100 000 USD na przyznanie premii wszystkim moim pracownikom”.

Imiennik firmy

Przyjazny pies.

Knowles mówi: „Pies w logo naszej firmy to nasza maskotka, Chopper, mieszanka buldoga angielskiego i amerykańskiego. Niestety Chopper zmarł. Ale żył wspaniałym życiem i był lojalnym towarzyszem i prawdziwym przyjacielem dla wszystkich. Chopper często kręcił się z nami po biurze i zawsze był gotów powitać każdego machnięciem ogona. Chociaż tęsknimy za nim, oddajemy cześć jego życiu poprzez nasze logo”.

* * * * *


Table of Contents