Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Jak Qvalon pomaga detalistom skupić się na ich najważniejszych funkcjach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Jak Qvalon pomaga detalistom skupić się na ich najważniejszych funkcjach

Jeśli chcesz rozwijać działalność detaliczną, musisz jednocześnie zarządzać codziennymi operacjami i rozważać nowe strategie. Automatyzacja niektórych funkcji może uwolnić czas na pracę nad firmą, a nie w niej.

To tam gdzie Qvalon wchodzi. Dowiedz się, jak firma technologiczna pomaga firmom handlu detalicznego w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Oferuje narzędzia techniczne dla firm detalicznych.

Andrey Podgornov, dyrektor generalny Qvalon, powiedział Small Business Trends: „QVALON to rozwiązanie oparte na chmurze, które pomaga firmom detalicznym monitorować, zarządzać i usprawniać codzienne operacje”.

Mówiąc dokładniej, aplikacja mobilna zawiera narzędzia do kilku ważnych funkcji, w tym:

  • zgodności
  • listy kontrolne
  • protokoły
  • standardy
  • zadania

Dzięki temu menedżerowie mogą zautomatyzować niektóre funkcje zamiast robić wszystko ręcznie. Narzędzie oferuje również analizy i sygnalizuje problemy, aby pomóc firmom w znalezieniu wydajniejszych sposobów wykonywania zadań.

Nisza biznesowa

Dostarczanie danych w czasie rzeczywistym na temat operacji biznesowych.

Detaliści często czekają na dane kwartalne, aby wprowadzić zmiany. Jednak natychmiastowe uzyskanie tych informacji pozwala dostosować się w danej chwili. Na przykład, jeśli zauważysz wiele problemów z obsługą klienta w jednym miejscu, możesz skupić się na szkoleniu w celu poprawy.

Podgornov mówi: „Udowodniono, że QVALON pomaga operatorom poprawić rentowność i poświęcić więcej czasu na to, co najważniejsze – zapewnienie doskonałej obsługi klienta”.

Jak zaczął się biznes

Aby pomóc branży detalicznej nadążyć za wymaganiami konsumentów.

Podgornov wyjaśnia: „Wraz z rozwojem technologii klienci oczekują, że sklepy detaliczne będą się rozwijać wraz z nią. Jednocześnie sieci handlowe mają złożone struktury zarządzania ze względu na różne produkty, ludzi i procesy związane z ich działalnością.

„Dostrzegliśmy wyzwanie i lukę na rynku w zakresie odpowiedniej technologii, która pomogłaby rozwiązać problem. Opracowaliśmy więc system, dzięki któremu każda osoba bezpośrednio odpowiedzialna za dane zadanie otrzyma je we właściwym czasie i miejscu zgodnie z wcześniej opisanymi i ustandaryzowanymi przepisami. Menedżerowie mogą teraz skupić się na tworzeniu i regulowaniu tych zasad, zamiast zajmować się setkami powtarzających się pilnych sytuacji”.

Rekommenderad:  10 najlepszych kursów zarządzania mediami społecznościowymi (bezpłatne i płatne)

Największa wygrana

Skalowanie pomyślne.

Podgornov mówi: „Naszym pierwszym kamieniem milowym było zdobycie pozycji lidera na naszym rynku lokalnym (Rosja), a następnie zapewnienie współpracy z głównymi sprzedawcami detalicznymi — i ostatecznie przekroczenie łącznej liczby 14 000 lokalizacji korzystających z platformy.

„Dzisiaj nadal rozwijamy się i poszerzamy naszą obecność. QVALON działa obecnie w siedmiu krajach i cieszy się zaufaniem ponad 75 detalistów, w tym Burger King, Quiksilver i Birch Coffee. W 2021 roku otworzyliśmy nasze pierwsze biuro w USA w Nowym Jorku.”

Największe ryzyko

Catering dla firm detalicznych z różnymi niszami.

Podgornov dodaje: „Dopasowanie oferty do różnych odbiorców wymagało konsekwencji, ciągłego doskonalenia i zawsze twardych, wymiernych rezultatów”.

Wyciągnięta lekcja

Spróbuj czegoś nowego.

Podgornov mówi: „Testujemy i eksperymentujemy. Nie ma „porażki”. Zawsze jest jakiś wynik, nauka i następny eksperyment przed nami. Jak dotąd ta metoda napędzała nasz sukces i nadal korzystamy z tego modelu, aby się rozwijać”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Rozwój produktu.

Podgornov dodaje: „Wszystkie nasze dolary są przeznaczane na budowanie kolejnej najlepszej rzeczy, która spełni potrzeby naszych klientów”.

Motto firmy

Kontynuuj pracę nad poprawą.

Podgornov mówi: „Nieustannie stawiamy wyzwania nie tylko naszemu produktowi, jego działaniu, wyglądowi i odczuciu — ale także samym sobie. Motywacja i determinacja to podstawowe wartości firmy i jej pracowników w biurze i poza nim. Nasz CTO, Boris, wziął to sobie do serca i został zawodowym Ironmanem — po zakończeniu kariery profesjonalnego grania w piłkę nożną”.

* * * * *